Sektörel 20 ŞUBAT 2013 / 13:44

Çağrı merkezlerinde yeni yönetim

Çağrı Merkezleri Derneği (ÇMD), 14 Şubat’ta Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi ve 3. Dönem Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri’ni seçti. Gerçekleştirilen seçim sonucu Çağrı Merkezleri Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Metin Tarakçı oldu. Yeni Yönetim ve Denetim Kurulu 2016 Şubat ayına dek görev yapacak.

35 üye kurumdan 79 temsilcinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda Metin Tarakçı 3. Dönem ÇMD Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmak üzere seçildi. Yönetim Kurulu’nun diğer Asil Üyeleri ise; Gürcan Aladinli, Tuğyan Ünsal, Mesut Çüre, Levent Burçin Sözütok, Tolga Başarır, Nil Keskin Keleş, Haktan Saran, Mehmet Akgün, Aslıhan Tan, Cemal Akar, Erdoğan Hakan Çelik, Ömer Bedri Yoru olurken, ÇMD Denetim Kurulu Asil Üyeleri ise; Kadriye Çimen Bozacı, Emre Gürcü ve Serkan Başöz seçildi. Tüm katılımcıların oybirliği ile kabul ettiği yeni ÇMD Yönetim ve Denetim Kurulu 2016 yılının Şubat ayına kadar görevde olacak.

 

Çağrı Merkezleri Derneği’nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Metin Tarakçı, “Çağrı merkezi sektörünün sağlıklı gelişimini sağlamak, faaliyet alanını genişletmek, sektöre belirli standartlar getirilmesine katkı sağlayarak hizmet kalitesini artırmak, kamuoyunu sektörümüz hakkında bilinçlendirmek ve kamu kurumları nezdinde sektörümüzü temsil etmek amacı ile faaliyetlerimize hızla devam edeceğiz” dedi. Tarakçı, sektörün sağlıklı gelişimi için kamu kurum ve kuruluşlarıyla çalışmaları sürdürmeyi hedeflediklerini, özellikle, teşviklerin tüm ülke sathına kademelendirilerek yayılmasını sağlamak ve kapsamını genişletmek, sektörü etkileyen ve ihtiyaç duyulan düzenleyici çalışmalara dahil olarak sektörü temsil etmek, nitelikli işgücü ihtiyacı için eğitim ve sertifika programlarının yaygınlaştırılmasına destek olmak, sektörel hizmet standartlarının belirlenmesine katkı sağlamak ve sektörün bilgi merkezi olmak konularında faaliyetlerine devam edeceklerini belirtti.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics