Sektörel 04 KASIM 2013 / 19:00

Callpex'e iki ödül

Çağrı merkezi sektöründe hizmet veren Callpex, Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri’nde En İyi Takım Lideri ve En Övgüye Değer Müşteri Temsilcisi dallarında birincilik aldı.Müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilebilen katma değerli dış kaynak çağrı merkezi hizmetleri sunan Callpex, IMI Conferences tarafından düzenlenen Çağrı Merkezleri Ödülleri’nde iki alanda ödül aldı. 11 kategoride verilen ödüllerin sahiplerini bulduğu törende Callpex, “En İyi Takım Lideri” ve “En İyi Müşteri Temsilcisi” alanlarında ödüle layık görüldü. İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Rumeli salonunda gerçekleştirilen Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri'nde, En İyi Takım Lideri Ayfer Arslan olurken, “En İyi Müşteri Temsilcisi” dalında “En övgüye Değer Müşteri Temsilcisi” ise Selahattin Eyyubi Demircan ipi göğüsledi.

“Çalışanlarımızın yaptıkları işi sevmeleri, ödülleri de beraberinde getirdi”

’in ilk iş gününden itibaren çalışanlarını geliştirmek için eğitim ve aktiviteler düzenlediğine dikkat çeken Callpex Genel Müdürü Metin Tarakçı, “Her eğitim, çalışanlarımız için bir artı değer hükmünde. Bu ödülleri almamızdaki nedenlerin arasında, çalışanlarımızın yaptıkları işi sevmeleri ilk sırada geliyor. Biz de onların işlerini daha çok sevmeleri sağlamak ve çalışma ortamlarını daha keyifli hale getirmek için gereken desteği sağlıyoruz. Her iki adayımızın da bu işte iyi olduklarına inandık ve onları aday oldukları dallara hazırlandık. Çalışmalarımız beklediğimiz gibi sonuç verdi ve hak ettiğimiz ödülü aldık” dedi.

 

 
ETİKETLER : Callpex
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN