Sektörel 11 ARALIK 2009 / 18:26

Canon, imageRunner Advance serisini Türkiye’ye getirdi

Canon, fotokopi pazarına yönelik düşük işletim maliyeti ve artırılmış belge güvenliği sunan yeni ürün serisi imageRunner Advance teknolojisini Türkiye’ye getirdi.
Beş yıl süren bir Ar-Ge sürecinin ardından hayat bulan imageRunner Advance serisi geleceğin iş ortamlarında ortaya çıkacak ihtiyaçları karşılamayı hedefleyen özellikler taşıyor. KOBİ’lerden büyük kurumlara kadar her büyüklükteki organizasyon için düşük işletim maliyeti sağlayan seri, renkli olarak dakikada 70 adede kadar kopya ve baskı seçeneği sunuyor. Seri yüzde 40 enerji tasarrufu ve karbon emisyonunda yüzde 50’ye varan azalma sağlıyor.
Canon İş Çözümleri Pazarlama Müdürü Faruk Hançarlıoğlu “Şirketin büyüklüğü ne olursa olsun, iletişimi sağlamak, yaratıcılığı paylaşmak, işleri yedeklemek ve sözleşmeleri resmileştirmek için belgeler kullanılmakta. Yeni ürün serimiz, işte bu gerçekler doğrultusunda geliştirildi” dedi. Hançarlıoğlu, yeni platformun özelliklerine de dikkat çekerek, “Seri, doküman güvenliğini koruma altına alıyor. Doküman takibi sağlayan seri ile belgenin kimden çıktığı bilgisi ve belge üstünde yapılan değişiklikler rahatlıkla takip ediliyor. Yani belgenin ne zaman ve kimden çıktığının takibi için ıslak imza gerekmiyor” açıklamasında bulundu. TFT LCD dokunmatik ekranı sayesinde menü seçeneklerinin kişiye göre özelleştirilmesine ve çok kolay işlem yapılmasına olanak sağlayan seri, sunduğu belge güvenliği işlevi ile katı güvenlik standartlarına cevap veriyor. Personel kimlik kartı ve ‘follow-me’ sistemi ile güvenlik sağlayan cihaz, basılan belgelere güvenli bir filigran basan Document Scan Lock Kiti ve taranan PDF belgelerine kontrollü erişimi sağlayan Adobe® LiveCycle Rights Management sunucusu ile önemli iş verilerine koruma sağlıyor.
ETİKETLER : Sayı:749

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics