Sektörel 20 MART 2013 / 13:19

Çiftçilere özel mobil traktör uygulaması

TürkTraktör’ün sunduğu NH InfoTarım mobil uygulaması; güncel tarım bilgilerine erişme, “akıllı tarım takvimi”, anlık hava durumunu takip etme gibi çiftçilerin hayatını kolaylaştıracak özellikler sunuyor.

TürkTraktör, çiftçilerin hayatını kolaylaştıracak ve alışkanlıklarını değiştirecek NH InfoTarım akıllı telefon ve tablet uygulamasını sunuyor.

NH InfoTarım uygulaması çiftçilerin bilgiye kolay ulaşmalarını ve güncel tarım haberlerini, ay içerisindeki önemli tarım günlerini ve aktivitelerini haber veren akıllı tarım takvimini ve hava durumunu takip etmelerini sağlıyor.

Çiftçiler, NH InfoTarım uygulamasının “haberler” özelliği sayesinde tarım sektörünü ve kendilerini ilgilendiren pek çok güncel haberi okuyabiliyor ve akıllı “tarım takvimi” özelliği ile Bağcılık, Hayvancılık, Meyvecilik, Sebzecilik, Tarla Ziraatı, Tavukçuluk ve Arıcılık konularında aylara ilişkin olarak yapılacak tarımsal işleri inceleyebiliyor.

“Hava Durumu” özelliğini kullanarak bulundukları ile ait hava durumunu saat saat ve 10 günlük tahminler olarak öğreniyor, gün doğumu, gün batımı saatleri, rüzgar hızı gibi bilgilere ulaşabiliyor.

"Bugün ve gelecekte modern tarıma yön veren şirket olmak" ilkesiyle hareket eden TürkTraktör, NH InfoTarım uygulamasının sunduğu teknoloji sayesinde çiftçilerin ihtiyaç duydukları bilgilere istedikleri her an ve her yerde ulaşabilmelerini sağlıyor.

Kullanımı son derece kolay olan ücretsiz NH InfoTarım uygulaması ilk olarak iPhone ve iPad için hazırlanmış olup, çok yakın zamanda Android ve BlackBerry’ye uyumlu sürümleri de yayınlanacak.

iPhone ve iPad üzerinden AppStore’a giriş yapıp, SEARCH/Arama kısmına NH InfoTarım yazılarak uygulamanın indirilebiliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN