Sektörel 05 AĞUSTOS 2012 / 13:36

CMC’den Şanlıurfa’da yeni lokasyon

CMC, Anadolu’daki yatırımlarına bir yenisini ekledi. Şirket, Şanlıurfa’da 15 milyon TL yatırım ile açacağı çağrı merkezinde bin 500 Şanlıurfalı gence istihdam sağlamayı hedefliyor.
CMC Şanlıurfa Çağrı Merkezi, yüksek standartlar ve ileri teknolojik altyapının yanı sıra, bulunduğu çevre ve doğa ile uyumlu, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanıldığı “yeşil bina” olarak tasarlanıyor.
CMC Genel Müdürü Metin Tarakçı, Şanlıurfa’da açılacak çağrı merkezi ile ilgili şu bilgileri verdi: ”Şanlıurfa’daki çağrı merkezi yatırımımızın hem bölgeye hem de sektörümüze yeni bir soluk getireceğine inanıyoruz. İlk Anadolu yatırımımız olan Malatya’da, 2009 yılında 250 kişilik bir ekiple hizmet sunmaya başlamıştık, bugün Malatya’da 1.500 kişiyi istihdam ediyoruz. Aynı gelişimi, bölge halkının ve iş ortaklarımızın katkılarıyla Şanlıurfa’da da sağlamayı hedefliyoruz. Çağrı merkezimiz gençlerimize sağladığı iş olanaklarıyla birlikte, bölgedeki pek çok vatandaşımıza ekonomik değer yaratacaktır. Güneydoğu Anadolu’nun en önemli illerinden Şanlıurfa’ya bu yatırımı yapmaktan gurur duyuyoruz. Sektörümüzün Anadolu’da büyümesi için sunulan teşvik olanaklarından yararlanarak, açacağımız yeni merkezlerle istikrarlı büyümemizi sürdürmeyi hedefliyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:883

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics