Sektörel 05 AĞUSTOS 2012 / 13:36

CMC’den Şanlıurfa’da yeni lokasyon

CMC, Anadolu’daki yatırımlarına bir yenisini ekledi. Şirket, Şanlıurfa’da 15 milyon TL yatırım ile açacağı çağrı merkezinde bin 500 Şanlıurfalı gence istihdam sağlamayı hedefliyor.
CMC Şanlıurfa Çağrı Merkezi, yüksek standartlar ve ileri teknolojik altyapının yanı sıra, bulunduğu çevre ve doğa ile uyumlu, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanıldığı “yeşil bina” olarak tasarlanıyor.
CMC Genel Müdürü Metin Tarakçı, Şanlıurfa’da açılacak çağrı merkezi ile ilgili şu bilgileri verdi: ”Şanlıurfa’daki çağrı merkezi yatırımımızın hem bölgeye hem de sektörümüze yeni bir soluk getireceğine inanıyoruz. İlk Anadolu yatırımımız olan Malatya’da, 2009 yılında 250 kişilik bir ekiple hizmet sunmaya başlamıştık, bugün Malatya’da 1.500 kişiyi istihdam ediyoruz. Aynı gelişimi, bölge halkının ve iş ortaklarımızın katkılarıyla Şanlıurfa’da da sağlamayı hedefliyoruz. Çağrı merkezimiz gençlerimize sağladığı iş olanaklarıyla birlikte, bölgedeki pek çok vatandaşımıza ekonomik değer yaratacaktır. Güneydoğu Anadolu’nun en önemli illerinden Şanlıurfa’ya bu yatırımı yapmaktan gurur duyuyoruz. Sektörümüzün Anadolu’da büyümesi için sunulan teşvik olanaklarından yararlanarak, açacağımız yeni merkezlerle istikrarlı büyümemizi sürdürmeyi hedefliyoruz.”
ETİKETLER : Sayı:883
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN