Sektörel 20 MART 2014 / 11:45

CMC’ye iki ödül

Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden biri olan CMC’nin 2011 yılından beri çağrı merkezi hizmeti verdiği Renault, müşteri memnuniyeti ile iki önemli ödül kazandı.

Ocak ayında Fransa’daki bir araştırma firması tarafından 80 müşteriye rastsal  olarak yapılan memnuniyet anketlerinden yüzde 97’lik memnuniyet oranı alan Renault Türkiye, diğer ülkelerdeki Renault’lar arasında müşteri memnuniyeti en yüksek çağrı merkezi oldu. Ayrıca, 2013 yılında farklı sektörlerdeki toplam 175 çağrı merkezinin katıldığı, Telephone Doctor firması tarafından gerçekleştirilip değerlendirilen gölge müşteri aramalarında en başarılı üçüncü çağrı merkezi seçildi. 

80’in üzerinde müşterisine, toplam 6 ayrı lokasyonda çağrı merkezi, sosyal medya ve bulut bilişim hizmetleri sunan CMC, müşterilerine verdiği hizmetin kalitesini her geçen gün daha yukarılara taşıyarak başarılarına katkıda bulunmayı sürdürüyor. CMC’nin 2011 yılından beri çağrı merkezini yürüttüğü Renault Türkiye, müşteri memnuniyetiyle iki önemli ödüle layık görüldü.

Renault Türkiye, ocak ayında Fransa’daki bir araştırma firması tarafından 80 müşteriye rastsal olarak yapılan memnuniyet anketlerinden yüzde 97’lik memnuniyet oranı alarak, diğer ülkelerdeki Renault’lara örnek gösterildi. Renault Türkiye bu oranla, diğer ülkelerdeki Renault’lar arasında müşteri memnuniyeti en yüksek çağrı merkezi oldu. Ayrıca, 2013 yılında farklı sektörlerdeki toplam 175 çağrı merkezinin katıldığı, Telephone Doctor firması tarafından gerçekleştirilip değerlendirilen gölge müşteri aramalarında en başarılı üçüncü çağrı merkezi seçildi.

 

CMC Genel Müdürü Tolga Başarır, 3 yıldır çağrı merkezi hizmeti verdikleri Renault Türkiye’nin elde ettiği bu başarılardan büyük mutluluk ve gurur duyduklarını belirterek, önümüzdeki dönemde de hep birlikte büyük başarılara imza atacaklarını söyledi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics