Sektörel 12 AĞUSTOS 2012 / 16:09

DenizBank’tan Sesli İmza uygulaması

DenizBank, çağrı merkezindeki GVZ ses doğrulama teknolojisiyle müşterilerinin kimliklerini sesli imza teknolojisi ile doğruluyor ve sisteme giriş yapmalarını sağlıyor. Yeni teknoloji zaman ve güvenlik açısından büyük kolaylık sağlıyor. Bu uygulama sayesinde DenizBank çağrı merkezini arayan müşteriler seslerini imza olarak kullanarak sisteme giriş yapıyor ve güvenlik prosedürleri ile zaman kaybetmeden kısa sürede güvenli işlemler gerçekleştirebiliyor.
DenizBank Bilgi Teknolojileri ve Destek Operasyonları Grubu Genel Müdür Yardımcısı Dilek Duman, DenizBank müşterilerinin kolaylıkla sistemden yararlanabildiğini belirtti. Duman, “DenizBank çağrı merkezini arayan ve sistemden yararlanmak isteyen müşterilerimizin ilk aramalarında ses kaydı bırakarak sisteme seslerini tanıtmaları gerekiyor. Belirlenen cümleyi üç kez tekrar ederek sisteme ses kayıtlarını bırakan müşterilerimiz, sonraki tüm aramalarında belirlenen cümleyi söyleyerek sesli imza teknolojisinden yararlanabiliyor. DenizBank, bilgi ve teknolojiye yatırımlarını sürdürüyor. Bankacılık sektörü müşterilerinin en yeni uygulamalarla hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceğiz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:884

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN