Sektörel 08 TEMMUZ 2012 / 14:54

elFA, ZyXEL kablosuz ve ağ anahtarları ürünleri ana dağıtıcısı oldu

ZyXEL Türkiye, “Katma Değerli Dağıtıcı” (Value Added Distributor - VAD) Programı çerçevesinde elFA Bilgi ve İletişim Sistemleri ile gerçekleştirdiği işbirliği ile Türkiye’deki güvenlik, profesyonel kablosuz ağlar ve ağ anahtarları ürünleri dağıtım ağını genişletmeyi hedefliyor.
2002 yılından bu yana ZyXEL Türkiye’nin iş ortakları arasında Premium Partner olarak yer alan elFA, VAD Programı kapsamında gerçekleşen işbirliği sayesinde, ZyXEL ürün ve çözümleri ile kurumsal ve proje bazlı çalışan iş ortaklarına kusursuz bir hizmet bütünü sağlama olanağı bulacak. Yeni işbirliği ile ilgili bir değerlendirme yapan ZyXEL Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan, büyük hedefler doğrultusunda hayata geçirilen VAD Programı ile kalite ve rekabete yeni bir boyut kazandıracaklarını belirterek şunları söyledi:
“Günümüzde özellikle dikey pazarlarda, küçük ve orta ölçekli bayi ve son kullanıcılara uzman desteği ihtiyacı artıyor. ZyXEL’in ürün portföyü küçük işletmelerden büyük organizasyonlara geniş bir alana hitap etmekte, amacımız tüm alanlarda öncelikle bayilerimize en küçük projelerinde dahi en iyi danışmanlık ve teknik destek olanağı sunmak ve  kaliteli servisi nihai kullanıcıya sağlamak. Uzman kadroya sahip önemli yatırımlar yapan elFA ile aynı ortak vizyonda buluştuk ve alanında çözümün liderlerinden biri olarak görüyoruz. Sürekli iyileştirme yaklaşımı, toplam kalite ve güvenli hizmet arayışı, çözüm odaklı bakış açısına sahip elFA’yı iş ortağımız olarak ilk günden bu yana destekliyoruz.”
elFA Bilgi ve İletişim Sistemleri olarak müşterilerinin bilgi ve iletişim alanındaki ihtiyaçlarını en iyi şartlarda sağladıklarını belirten Genel Müdür Fatih Yıldırım ise yeni işbirliğinden dolayı büyük heyecan duyduklarını vurgulayarak, “ZyXEL ile yaptığımız uzun yıllara dayanan başarılı projelerimizi bir adım ileriye taşımaktan mutluyuz. Bölgedeki iş ortaklarımızla pazarı genişletip elFA’nın kanıtlanmış proje ve çözüm becerisini nihai kullanıcıya ulaştıracağız. Katma değerli ZyXEL dağıtıcısı olarak büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum” dedi.
ETİKETLER : Sayı:879

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics