Sektörel 18 NİSAN 2013 / 13:25

Enerjide tasarrufta LED farkı

Philips; IstanbulLight 8.Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı ve Kongresi’nde, sektörün LED teknolojisine geçişine öncülük eden enerji verimli teknoloji ve ürünleriyle, akıllı aydınlatma çözümlerini sergiledi. Philips, yeni nesil aydınlatma çözümleri ve akıllı aydınlatma kontrol sistemleri aracılığıyla, LED teknolojisine yönelik inovasyon çalışmalarını katılımcılarla paylaştı. Şirket, 18-21 Nisan 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte sergilediği ev, otel, ofis, endüstri, yol ve mimari alanlarına yönelik enerji verimli akıllı aydınlatma çözümleri ve bu çözümlerle bütünleşik kontrol sistemleriyle aydınlatma sektöründe yeni çalışmalarını tanıttı.

Türkiye dışında Ortadoğu ve Doğu Avrupa’dan da katılımcıları biraraya getiren İstanbulLight Fuarı’nda aydınlatma teknolojilerine yönelik yeni yaklaşımlar ve LED teknolojisi öne çıktı.

Hızlı bir sayısallaşma süreci yaşayan aydınlatma sektöründe LED lamba, armatür, akıllı aydınlatma kontrol sistemleri ve yazılımını tam entegre bir şekilde akıllı şehir aydınlatması çözümlerine dahil eden Philips ise, şehirlerin enerji ve bakım maliyetlerini minimize eden yüzde 70’e varan enerji verimliliği sağlayan aydınlatma ve kontrol sistemleriyle öne çıkan bir yaklaşım sundu. Philips Aydınlatma Türkiye Genel Müdürü Göktuğ Gür de, “Enerji verimli aydınlatma ile tüketicilerin daha kaliteli ışık kullanarak daha az ödediği, çevrenin daha az karbon emisyonuna maruz kaldığı ve ülke ekonomisinin daha fazla güçlendiğinin altının çizilmesi gerekiyor. Bugün artık küresel ısınma tehlikesi ve enerji krizi karşısında, insanlığın en önemli gündem maddelerinden biri; enerji verimliliği” bilgisini paylaştı.
ETİKETLER : LED Philips

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN