Sektörel 11 KASIM 2013 / 08:14

ERP Komitesi 2. kez Bursa’da

ERP Komitesi’nin Bursa’daki ikinci toplantısı, Aunde Teknik Bilgi İşlem Yöneticisi Ramazan Çevik ev sahipliğinde, ERP Komitesi Bursa temsilcisi May Agro Bilgi İşlem Yöneticisi Murat Yonar ve ERP Komitesi Koordinatörü M.Göker Sarp’ın katılımıyla 01 Kasım Cuma günü düzenlendi.

2012 yılı Şubat ayında Türkiye’deki şirketlerin dünya düzeyinde operasyonel düzene kavuşması ve verimliliğini artırmasına destek olmak amacıyla marka bağımsız kurulan ERP Komitesi, 2.500’den fazla ERP kullanıcısı ile ERP konusunda farkındalık yaratma, bilinçlendirme ve marka bağımsız danışmanlık hizmetleri üzerine çalışmalarını genişletiyor.
Bursa’daki ERP projelerinin değerlendirildiği toplantıda, kullanıcı istekleri, proje ekiplerinin yönetimin ERP projelerine yaklaşımı, ERP üreticisi ve hizmet sağlayıcı şirketlerin yapısı ve proje metodolojileri üzerine görüş alışverişi yapıldı.
Bursa’daki toplantıya Aunde Teknik, Durmazlar Makine, Eroğlu Makine, Karesi Tekstil, Karsan, May Agro, Nestle Waters, Orhan Holding, Savcan Tesktil, SKT Otomotiv, Sonoco Ambalaj ve Şaypa gibi kurumların bilgi işlem ve üretim planlama bölümlerinden katılım gerçekleşti.
Bursa’ya özel olarak otomotiv, tekstil ve makine sektörü yönelik çalışma grupları yakın zamanda faaliyetlerine başlayacak ve hazırlayacakları teknik görüşleri içeren ERP kullanımı raporlarını yayınlacaklar.
ETİKETLER : Sayı:945

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics