Sektörel 20 MART 2014 / 11:28

ERP Komitesi Antalya’daydı

ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu’nun Antalya’daki ilk toplantısı, Vodafone ev sahipliğinde, ERP Komitesi Antalya temsilcisi Sembol İnşaat İş Uygulamaları Yöneticisi Salim Canpolat’ a vekaleten Bilgi İşlem Yöneticisi Aytek Aydoğan ve ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu Koordinatörü M.Göker Sarp’ın katılımıyla 15 Mart Cumartesi günü gerçekleştirildi.

Antalya’daki kurumsallaşma ve ERP projelerinin değerlendirildiği toplantıda; proje ekiplerinin ve yönetimin ERP projelerine yaklaşımı, ERP üreticisi ve hizmet sağlayıcı firmaların yapısı üzerine görüş alışverişi yapıldı.

Antalya’ya özel olarak turizm, tarım ve diğer sektörlere yönelik çalışma grupları faaliyetlerine başlayacak ve hazırlayacakları teknik görüşleri içeren ERP kullanımı raporlarını yayınlayacak. Antalya’daki toplantıya gibi kurumların bilgi işlem, üretim planlama, mali işler bölümlerinden katılımlar oldu.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN