Sektörel 01 ŞUBAT 2013 / 10:32

ESET’ten Arena’ya iki ödül

2006 yılından beri ESET’in bireysel ve kurumsal kullanıcılara yönelik yazılım güvenlik çözümlerinin dağıtımını yapan Arena Bilgisayar, ESET’ten iki farklı alanda, yani ESET’in Kurumsal Ürünleri ve ESET Smart Security 10 Kullanıcı Ürünleri başlıklarında en başarılı dağıtıcı ödülüne layık görüldü. Buna göre, 2012 yılı boyunca Türkiye genelinde ESET’in kurumsal ürünleri ve ESET Smart Securtiy 10 kullanıcı ürünlerinden elde edilen ciro, satışı yapılan bayi sayısı, verilen lojistik hizmetler ve satış performansı ışığında Arena Bilgisayar, iki alanda da en başarılı dağıtıcı oldu.

Arena Bilgisayar Yazıcı ve Yazılım Bölüm Müdürü Atıf Büyüksoy, 2013’te de ESET ile işbirliğini kuvvetlendirmeyi istediklerini belirterek, “Küçük ve orta ölçekli firmalardan büyük holdinglere kadar tüm firmalar, bilişim ihtiyaçları konusunda önemli adımlar atıyor. Bu da bize ciddi bir iş hacmi yaratıyor” dedi.
ETİKETLER : Arena Bilgisayar ESET

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN