Sektörel 29 NİSAN 2012 / 14:56

Estap yetkili bölge bayileri toplantısı Eskişehir’de yapıldı

Estap Yetkili Bölge Bayisi Toplantısı, 12 bölge bayisinin katılımı ile Eskişehir’de yapıldı. Toplantı Eskişehir fabrika turu ile başladı. 22 bin m2 lik kapalı alana sahip olan fabrikayı ve yenilenen showroomu ziyaret eden bölge bayileri planlama, üretim, ambalaj ve sevk operasyonlarını inceledi. Öğleden sonra Dedepark Otel’de devam edilen toplantıda, Estap Genel Müdürü Murat Eti’nin açılış konuşmasının ardından sırası ile Satış Müdürü Türker Aydın ve Pazarlama Müdürü Aysel Daysal Özaltınok’un sunumları gerçekleştirildi.
Toplantıda 2011 yılı değerlendirmesi, Estap’ın yeni yapılanması, 2012 satış stratejileri ve pazarlama aktiviteleri hakkında konuşularak, şirket yetkilileri ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ödül töreni ile son bulan etkinlik akşam yemeği ve başarılı geçen 2011 yılı kutlaması ile son buldu. Estap’ın yeni yapılanmasında yer alan yetkili bölge bayileri şunlar: Artelon (İstanbul) , Atlantis  (Elazığ), Babaoğlu (Mardin), Frekans (İzmir), Karadeniz Makine (Samsun), Kare (Kayseri), KLT (Adana), Milsoft (Ankara), Most (Konya), Netfom (Bursa), NTK (İstanbul), Veritel (Antalya).
ETİKETLER : Sayı:869

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN