Sektörel 07 EKİM 2012 / 16:18

Hitit Crane kullanıcıları biraraya geldi

Uluslararası Hitit Crane Çözümleri Konferansı 26-28 Eylül tarihleri arasında Hitit Bilgisayar ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleşti. SimpliFlying’in CEO’su Shashank Nigam’ın konuşmacı olarak katıldığı konferans yoğun ilgi gördü. Aegean Airlines, Aerosvit Ukranian Airlines, AIMIA Avustralya, AIMIA Dubai; Air Caraibes, Borajet, Egyptair, Etihad Airways, Icelandair, IDO, Mahan Air, Malaysia Airlines, Middle East Airlines, Öger Turk Tur, Pegasus Havayolları, Qatar Airways, Qatar Telecom, Royal Jordanian Airlines, SunExpress, TAP Portugal and Türk Hava Yolları bu senenin katılımcıları arasında yer aldı.
Açılış konuşmasını Hitit Bilgisayar kurucu ortaklarından Hakan Ünlü’nün yaptığı, Icelandair adına Ingibjörg Asdis Ragnarsdottir’in, Middle East Airlines adına Sawsan Kayssi’nin, Pegasus Airlines adına Şükrü Can’ın konuşma yaptığı etkinlikte Hitit, Crane TDP servislerini anons ederken Hakan Ünlü, “Hitit Crane çözümleri ile uçtan uca çözüm sağlarken Crane TDP ile müşterilerimize yepyeni imkanlar vermeği amaçladık” dedi.
Middle East Airlines Loyalty Program Yöneticisi Sawsan Kayssi “Her sene organize edilen Hitit Crane Konferansı bütün Crane kullanıcıları için büyük önem taşıyor; bu toplantı her yıl sadakat yönetimine ilişkin görüşlerimizi paylaştığımız bir ortam. Sunumların çeşitliliği ve kalitesi ile gerçekten bu çok başarılı bir organizasyon oldu. Herşey için ve özellikle misafirperverlikleri için Hitit ailesine çok teşekkür ediyor ve gelecek yılın konferansını dört gözle bekliyorum’ dedi.
Konferansa sosyal medyada markalaşma ve müşteri hizmetleri stratejileri konularındaki çalışmaları ile havayolları endüstrisinde önemli bir yer edinmiş SimpliFlying’in CEO’su Shashank Nigam konuşmacı olarak katıldı ve müşteri yönetiminde sosyal medyanın kullanımı üzerine tecrübelerini katılımcılarla paylaştı.
Hitit Bilgisayar Genel Müdürü Nur Gökman, “1994 yılından bu yana havayolları başta olmak üzere müşterilerimize uçtan uca yazılım çözümleri ve servisleri vermekteyiz. Bu sene Crane TDP ile buna yeni bir boyut getirdik. BT çözümlerimiz ve servislerimizin ötesinde Crane TDP ile müşterilerimize artık bir eko-sistem sunuyoruz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:891

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics