Sektörel 11 MART 2014 / 09:00

HP'den Arena Bilgisayar'a iki ödül

1993 yılından bu yana HP Türkiye Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Ürünleri'nin dağıtımını yapan Arena Bilgisayar, HP Türkiye'den “2013 Yılı; En Yüksek Ciro Gerçekleştiren Distribütör ve En Yaygın Distribütör” ödüllerini aldı.

Türkiye’nin en yaygın teknoloji dağıtıcısı Arena Bilgisayar, dünya çapında 170’den fazla ülkede faaliyet gösteren el aygıtlarından, bilgisayar ürünlerine ve baskı makinelerine kadar geniş ürün yelpazesiyle hizmet sunan Hewlett-Packard (HP) tarafından, "2013 Yılı; En Yüksek Ciro Gerçekleştiren Distribütör ve En Yaygın Distribütör" ödüllerine layık görüldü.

Ödül gecesine katılan Arena Bilgisayar Genel Müdürü Okay Nasır: “Türkiye’nin ilk HP Türkiye dağıtıcısı olarak, 1993 yılından bu yana HP Türkiye ile güçlü bir iş ortaklığı içerisindeyiz. Arena Bilgisayar olarak yılları aşkın tecrübemiz, güçlü kanal yapımız, teknolojik altyapımız ve yaygınlık gücümüz ile HP ürünlerini daha çok iş ortağımıza ve iş ortaklarımız ile de tüketiciye ulaştırmak hedefiyle çalışıyoruz. Yaygınlık gücümüzün yanında, katma değer vizyonumuzun Türkiye'de daha çok hissedileceği bir döneme giriyoruz. Mühendislerimiz, servis & kurulum ağlarımız, iş ortaklarımıza verdiğimiz danışmanlık hizmetlerimiz ve tabii ki güçlü markalarımız ile gerçek katma değeri sunan bir yapıdayız. İş ortaklarımız, bizim için çok önemliler. Aldığımız ödül,  iş ortaklarımızındır; teşekkür ederiz" dedi.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics