Sektörel 04 KASIM 2013 / 08:13

Huawei kesintisiz güç kaynağı ürünleri ARTronic ile Türkiye’de

Huawei kesintisiz güç kaynağı ürünlerini Türkiye pazarına ARTronic ile sunuyor.

24 Ekim günü gerçekleştirilen imza töreni ile iki şirket arasındaki işbirliği resmiyet kazandı. Türkiye’de sunduğu ürünleri çeşitlendiren Huawei bulut teknolojisindeki hızlı gelişmelere ayak uyduran özelliklere sahip kesintisiz güç kaynağı ürünlerini ARTronic ile birlikte Türkiye pazarına sunuyor.
Türkiye’den 60’tan fazla iş ortağı ile 4 bin kişilik bir ekosistem yaratan Huawei, hem dağıtım hem de üretim alanında çalışan Artronic ile işbirliğine değer katıyor.
İmza töreninde konuşan Huawei Kurumsal Hizmetler Ülke Müdürü Simon Zou, “Türkiye’de kurumsal hizmetler alanında, finans, enerji, bankacılık ve kamu sektörleri dâhil çok önemli projeler gerçekleştiriyoruz. İşletmelerin küresel düzeyde iletişim olanaklarından en verimli ve en güvenilir şekilde yararlanmaları için çabalıyoruz. Bu sektörlere ve işletmelere, Huawei’nin en son teknolojiye sahip kesintisiz güç kaynağı ürünlerini Artronic ile Türkiye pazarına sunarak aracılığıyla başarılı olacağımıza inanıyoruz” dedi.
Huawei ile dağıtıcılık görüşmelerinin bir sene önce bir e-posta ile başladığını belirten 4 kıtada 45 ülkeye ihracat gerçekleştiren Artronic Yönetim Kurulu Başkanı Hakan İşcen ise konuşmasında “Bu bir senelik sürede Çin, Kore gibi pek çok ülkeye özellikle de fabrikalara ziyaretlerimiz oldu. Ürünlerin üretim ve test süreçlerini gözlemledik. Türkiye’de pek çok küresel marka temsil ediliyor. Biz de bu yerli ve yabancı dengesinde Artronic olarak üstümüze düşen rolü oynayacağız. Üretimin kökeni değil kalitesi önemlidir. Türkiye’ye Huawei KGK ürünlerini sunmaktan mutluluk diyoruz. Önümüzdeki üç yıl içerisinde güç çözümleri konusunda hem Türkiye’de hem de yakın coğrafyamızda en etkin şirketlerden biri haline gelmek ve her zaman insan yararına, doğayı kirletmeden ürün ve hizmet üretmek en önemli misyonumuz olacaktır“ dedi.
ETİKETLER : Sayı:944

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics