Sektörel 29 ARALIK 2012 / 17:44

IFS’in başarılı yılının şifreleri

IFS, Türkiye’de de 2012 yılında ERP’nin yeni eğilimi olma iddiasını sürdürüyor. Üretim, Servis ve Varlık Yönetimi, Proje Yönetimi ve Tedarik Zinciri Yönetimi ile Finans Yönetimini de içine alan bir işletmenin tüm süreçlerine yönelik çözüm sağlayan IFS, bu çözümleri yerel bilgi ve deneyimi ile birleştirerek her ülkede kendisinin hizmet verdiği bir ağ sunuyor. 2012 yılını büyük bir başarı ile kapatmaya hazırlanan IFS Türkiye, şimdiden 2013 yılında piyasaya sürülecek yeni sürümü IFS Applications 8’in de çalışmalarını tamamlamış durumda.

1995 yılından bu yana hizmet verdiği Çemtaş, Durmazlar Makine, Yılmaz Redüktör, KVK, Sinpaş Yapı, Friterm, Erişim Makine, Dearsan, Samet Kalıp, AGT, Endel, Yeşilova Grubu, Makel, Hakan Plastik, Noki, Eshot, FNSS, Aytaç gibi kendi alanlarının öncüsü 150’den fazla firmanın yanına bu yıl da çok büyük isimleri ekleyen IFS Türkiye 2013’de daha da büyüyeceğinin sinyallerini veriyor. 2012 yılı içinde hemen hemen her sektörden yeni ismi müşterilerinin arasına ekleyen IFS Türkiye, projelerinin hızı ve başarısı ile sektördeki konumunu taçlandırıyor.
ETİKETLER : 2012 ERP IFS

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN