Sektörel 03 HAZİRAN 2013 / 08:20

İletişimde mobilite standartları

Siemens Enterprise Communications’ın tüm dünyada sürdürdüğü iletişim çözümleri roadshow’u amplifyTEAMS: experience! Zirvesi 27 Mayıs 2013’te İstanbul Hilton Oteli’nde gerçekleştirildi.

Siemens Enterprise Communications Tümleşik İletişim (UC) vizyonunu dünyanın birçok ülkesindeki BT yöneticileriyle paylaştığı roadshow’unun Türkiye ayağını 27 Mayıs 2013’te İstanbul’da tamamladı. Siemens Enterprise Communications küresel üst düzey yöneticilerinin ve Türkiye ekibinin ev sahipliği yaptığı etkinlikte, katılımcılar mobilitenin geleceğini canlı uygulama ve demolarla izleme fırsatı buldular.
Siemens Enterprise Communications Ülke Müdürü Ahmet Gül; geleceğin çalışma biçimini değerlendirdi ve kullanıcının neredeyse anlık değişen ihtiyaçlarını da doğru analiz etmenin gerekliliğine değindi. Sosyal medya iletişimden, GSM ve e-posta kullanımına dek tüm kanalları tek çözümde toplayan amplifyTEAMS vizyonu, maliyetleri minimize ederken, operasyonel verimliliği de artırmayı amaçlıyor.
Tümleşik iletişim vizyonunu ortaya koyarken, konunun yazılım ve donanımlardan çok daha fazlası olduğunu kanıtlayan amplifyTEAMS vizyonu, geleceğin iş yapma modeli olarak kabul edilen mobiliteyi her anlamda destekliyor. amplifyTEAMS vizyonu, iletişim kanallarını ve iş süreçlerini birleştirirken, daha akıllıca ve daha hızlı hareket etmeleri için mobil iş gücüne yetki veriyor, kurumların teknolojiden en iyi şekilde faydalanabilmeleri için alışkanlıkları değiştirecek bir model sunuyor.
ETİKETLER : Sayı:924

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics