Sektörel 09 NİSAN 2012 / 10:33

İlk SAP HANA projesine geri sayım

Türkiye’de hızlı tüketim sektörünün öncü bir şirketi, operasyonel raporlama, kârlılık analizi, bütçe ve planlama süreçlerini hızlandırmak adına Metric Technology ile SAP HANA projesine başladı. Bellek içi çalışan SAP HANA ile şirket; gelir ve maliyet verilerini düşünce hızında analiz etme, ürün ve müşteri bazındaki satış ve kârlılığını daha etkin yönetebilme, bütçe ve planlama süreçlerinde gerçek zamanlı ve hızlı simülasyonlar yapma imkanına sahip olacak. Büyük hacimli operasyonel veriler de bu sistemle gerçek zamanlı ve düşünce hızında analiz edilebilecek.
Metric Technology Genel Müdürü Ferhat Bakan, SAP HANA, ‘in memory’ teknolojisi ile yeni nesil analitik ve iş zekâsı uygulamalarının, şirketlerin mevcut iş sorunları ile mücadele etmeye yarayan gerçek zamanlı, yeni bir yaklaşım sunduğunu belirtti. Bakan, iş zekâsı çözümlerindeki sektörel eğilimleri yeni teknolojiler ile yakından takip ettiklerini söyledi.
ETİKETLER : Sayı:866

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN