Sektörel 03 MART 2014 / 08:16

İnovasyonlar müşterilerle geliştiriliyor

20 Şubat’ta düzenlenen SAP Forum Ankara, ‘Gelecek Bugün’ temasıyla, 5 paralel salonda toplam 30 sunuma sahne oldu.

SAP Forum toplantılarının 18’incisi; kamu, savunma, finans ve telekom başta olmak üzere birçok farklı sektörden üst düzey yöneticiyi bir araya getirdi ve hızla değişen koşullarda verimli ve rekabetçi kalabilmenin yöntemlerini tartışmaya sundu.
SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin, açılış konuşmasında; “Ülkemizde kamu hizmetlerinin gelişmiş ülkeler seviyesinde verimliliğe ulaşması için, Türkiye’nin 2023 vizyonu çerçevesinde hayata geçirilen e-Dönüşüm yolculuğunda yazılım teknolojilerinden maksimum seviyede yararlanılması gerektiğini düşünüyoruz. Gelecek kavramından çok değişim kavramına inanıyoruz” dedi. Keskin, “Bu doğrultuda sunduğumuz mobilite, bulut bilişim, büyük veri, iş analitiği ve yeni veritabanları gibi inovatif bilgi teknolojileri sayesinde kamu kurumlarının verimliliği ve vatandaşların yaşam kalitesinin yükselmesine hizmet ediyoruz. Tüm analitik uygulamalarınız, HANA platformunda gerçek zamanlı olarak size hizmet verilecek. Müşterilerimizle birlikte HANA üzerinde inovasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz. Bilkent Üniversitesi’ni de ekosistemimize dahil ettik. Bu arada SAP, 25. sektörünü spor alanı olarak duyurdu. Kamu hizmetleri de en hızlı büyüyen stratejik hizmetlerin başında geliyor” şeklinde konuştu.
ETİKETLER : Sayı:961

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN