Sektörel 14 EKİM 2012 / 15:26

Luna Teknoloji, sigorta sektörünü buluşturdu

“Ya hedeflerini değiştirmeli ya da yeteneklerini artırmalısın” sloganı ile Luna Teknoloji’nin 3 Ekim’de düzenlediği “Sigorta Sektörü İçin Doküman Yönetim Sistemlerinde Yeni Çözümler” etkinliğinde konuşan Luna Teknoloji Genel Müdürü Sinan Oymacı, “Hasar tespit ve takipten, Poliçe işlemeye, Risk hesabı ve kontrolünden, Çevrimiçi satışa, Saha müşteri temsilcilerinin sunum yeteneklerinden, kişiselleştirilmiş iletişim olanaklarına, kağıtsız ofisten, iş süreçlerinin akışı ve yasal yükümlülüklere uyulmasına kadar pek çok safhada uygulanabilen Kurumsal İçerik ve Doküman Yönetim Sistemlerinde EMC IIG Documentum ve Captiva ürünlerini öneriyoruz. Kurulum, uyarlama ve uygulama hizmetlerini bütünleşik verdiğimiz servislerin Türkiye’deki Sigorta sektöründe faaliyet gösteren kurumların zaman ve para tasarruf etmelerini sağlıyoruz” diyerek, gerçekleştirilen etkinliğin önemini vurguladı.
Açılış konuşmasından sonra, Kutnay Danışmanlık Genel Müdürü Polat Kutnay sunumunda, teknolojinin iş dünyası ve sigorta sektöründeki önemini vurguladı.
Konuşmanın içeriğindeki ana tema; “Bilgi teknolojilerinin hız, boyut ve  özellikle kullanım  amacına odaklı olarak hızla geliştiğini ve hayatımızın vazgeçilemez bir parçası olduğu, eğer doğru ve yerinde kullanılırsa çalışanlarımızın zamanlarını ve uzmanlıklarını daha verimli kullanarak kurum performansını pozitif etkileyeceği” idi.
ETİKETLER : Sayı:892

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN