Sektörel 04 KASIM 2013 / 08:15

PTT 173. yıldönümünü kutladı

PTT AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Osman Tural, 23 Ekim’deki PTT’nin kuruluşunun 173. yıldönümü kutlamalarına, PTT Avrasya Lokali’nde ev sahipliği yaptı.
PTT’nin kuruluşunun 173. yıldönümü kutlamaları, 23 Ekim’de Osman Tural başkanlığındaki heyetin, Anıtkabir’de Atatürk’ün mozolesine çelenk konulması ve saygı duruşunda bulunulmasıyla başladı. Kutlamaların öğleden sonraki bölümünde bir dizi tören gerçekleştirildi.

Kuruluş yıldönümü ilk kez ‘AŞ’ olarak kutlandı
Gerçekleştirilen törende Osman Tural, PTT’nin artık bir marka haline geldiğinin altını çizerek bugün itibarıyla üç değişik alanda; posta, lojistik ve bankacılıkta çalışıldığını belirtti. Tural, “2004 yılından bu yana PTT Bank olarak hizmet veriliyor. PTT, bir ağ yönetimi olarak görülüyor. Bu ağı, vatandaşın talepleri doğrultusunda çok daha etkin bir şekilde kullanmak üzere çalışmaya devam ediyoruz. Bugün ilk defa kuruluş yıldönümümüzü bir ‘AŞ’ olarak kutluyoruz” dedi.
ETİKETLER : Sayı:944
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN