Sektörel 04 ŞUBAT 2013 / 08:18

Pttcell mobil iletişimde iddialı

PTT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Osman Tural düzenlenen toplantıda, “Türkiye’yi seviyoruz, hesaplı hattı sunuyoruz’ sloganıyla yola çıkan Pttcell ile 1995 yılında Türk Telekom’un bizden ayrılması sürecine kadar içerisinde olduğumuz bir alana farklı bir şekilde tekrar adım atmış oluyoruz. Faturasız tarife ile 200 PTT merkezinde satışa sunulacak olan Pttcell’in, Mart ayı sonunda tüm PTT merkezlerinde satılmasını hedefliyoruz. Amacımız; PTT güvencesini ve hizmet anlayışını hesaplı, hızlı, güvenli hatla birleştirmek.Aşina olduğumuz bir alanda piyasa şartlarına göre makul özellikler taşıyan Pttcell hizmeti inanıyorum ki müşterilerimizi memnun edecektir. 4507 iş yerimizle bu işte biz de varız iddiasındayız ve piyasanın önemli aktörleri arasında yer alacağız” dedi.
Pttcell ile sınırlar ve eşitsizlikler ortadan kalkıyor
Avea CEO’su Erkan Akdemir, “PTT ile Avea olarak yaptığımız işbirliğiyle çok ses getirecek bir projeyi hayata geçirdik. Türkiye’yi telefon ile tanıştıran PTT’nin vizyoner bakış açısının ürünü olan Pttcell ile sınırlar ve eşitsizlikler ortadan kalktı; fırsatlar 77 milyon ve 81 ilin adeta ayağına geldi. Posta, telefon, telgraftan; bankacılık ve lojistik hizmetlerine bir dönüşüm içerisinde olup tüm gelişmelere yıllar içerisinde şahitlik etti, çağın gereklerine göre kendini konumladı. PTTcell ile bu zinciri tamamlamış oldu. PTT’nin telefonu simgeleyen ‘T’sini mobil olarak geri döndüren PTTcell’in, mobil şebeke ve teknik altyapısını oluşturmaya destek vermekten mutluluk duyuyoruz” açıklamasını yaptı.
Pttcell ile ilgili bilgi veren Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, “Amacımız milletin birbiriyle buluşması. İster köyde ister şehirde olsun iletişim en hızlı, en rahat şekilde kurulabilmeli. Erişilebilir ülke hedefini gerçekleştirmek istiyoruz. 2 yıl içinde Türkiye’nin tüm kırsal kesimi kapsama alanına alınacak” açıklamasını yaptı.
Pttcell müşterilerinin tek seferde 20 TL ve üzerindeki yüklemelerde kendi aralarında ayda 3000 dakikaya kadar ücretsiz olarak konuşulabilecek tarife kapsamında; her yöne yapılabilecek 5 dakikalık aramalar 30 kuruş, her yöne gönderilebilecek 2000 SMS 9 TL, 1 GB’lık internet paketi ise sadece 14,5 TL olarak ücretlendirilecek. Pttcell’li olan ve 600 dakika kampanyasına kayıt yaptıran herkese yurtiçi aramalarında 3 ay boyunca ayda her yöne 200 dakika konuşma hediye ediliyor.
ETİKETLER : Sayı:907

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics