Sektörel 22 NİSAN 2012 / 14:02

Sadece ‘220 voltluk’ ürün satan yeni fırsat sitesi açıldı

Fırsat ve alışveriş siteleri hızla artıyor. Bunlara bir yenisi de sadece elektronik eşyalar üzerine kurulmuş olan GO220 ile eklendi.
Sitede her gün dört yeni ürün kullanıcıların beğenisine sunulurken, ürünlerin hemen altında bulunan durum çubuğundan stok durumunu takip etmek de mümkün. Yalnızca 48 saat boyunca satın alınabilen ürünlerle ilgili bilgiler için siteye üye olmak gerekli.

Kiralama, depolama ve personel gideri maliyetleri ortadan kalkıyor
Kendisiyle kısa bir sohbet gerçekleştirdiğimiz GO220 Genel Müdürü Bülent Elçin, nasıl indirimli ürün satabildikleriyle ilgili ipuçları verdi. Elçin, “16 yıldır elektronik eşya pazarlaması alanında çalışan biri olarak, ürünlerin kiralama, depolama, personel gibi maliyetlerini ortadan kaldırdığınızda bu şekilde indirimler yapılabiliyor” dedi.
Türkiye’deki dağıtıcılar ya da doğrudan markalarla görüşerek anlaştıklarının altını çizen Elçin, “Ürünler doğrudan anlaştığımız şirketlerden kullanıcılara kargo aracılığıyla ulaştırılıyor. Bu da hem ürünlerin daha kısa sürede ulaşmasını hem de maliyetinin azalmasını sağlıyor” ifadesinde bulundu.

Üretici ya da ithalatçı garantisi sunuluyor
Sitede farklı bankaların kartları ile vade farksız taksitlendirme olanakları sunuluyor. GO220’de işlemler, çevrimiçi alışverişte güvenlik anlamında bir dünya standardı olan 3D Secure güvencesiyle gerçekleştiriliyor. GO220’de satılan ürünler üretici veya ithalatçı şirket garantisiyle müşterilerine ulaştırılırken, montaj gereken ürünlerde yetkili servis desteği sağlanıyor. Her aşamada destek veren bir müşteri hizmetleri merkezi de bulunuyor.
ETİKETLER : Sayı:868

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN