Sektörel 02 EYLÜL 2013 / 08:09

SAP Forum İstanbul 20 Eylül’de gerçekleştiriliyor

İş ve teknoloji dünyasının önde gelen isimlerinin buluşacağı SAP Forum İstanbul 20 Eylül’de Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.
Teknoloji ve inovasyonun bir araya geleceği ve kapsamlı bir gündeme sahip olan forumda mobilite, bulut bilişim, veritabanı ve analitik, öngörüye dayalı teknolojiler ve büyük verideki yenilikler tartışılacak. Uzman sunumları, müşteri başarı hikayeleri ve SAP’nin iş ortaklarının çözümlerinin yer alacağı etkinlikte ziyaretçiler stand alanında yenilikçi teknolojileri yakından inceleyebilme fırsatını bulacak.
SAP Global Yönetim Kurulu Üyesi Gerhard Oswald ile SAP Global Ekosistem ve Kanal Yönetimi Başkanı Eric Duffaut’un da katılımcılara deneyimlerini aktaracakları etkinlikte Design Thinking (Tasarım Odaklı Düşünce) odaları, SAP Store, HANA demo alanı yer alacak. SAP ve Koruncuk Vakfı işbirliği ile faaliyet gösterecek olan SAP Store’da yapılacak alışverişlerle korunmaya muhtaç çocuklara katkıda bulunulacak.
Dünyanın sayılı Türk fotoğraf sanatçılarından Niko Guido’nun objektifine poz verme şansı bulacak katılımcılar, SAP çalışanlarından oluşan rock müzik grubu The Mindset ile SAP Forum’un kapanışını keyifli bir partiyle yapacak.
ETİKETLER : Sayı:936