Sektörel 22 NİSAN 2013 / 08:13

Simet, 2013 Ağ Teknoloji Günlerini Konya’da başlattı

Simet Teknoloji’nin çözüm ortaklarıyla birlikte 2013 yılında başlatmış olduğu Ağ Teknoloji Günleri’nin ilki, 11 Nisan’da Armiya Bilgi Teknolojileri ile birlikte Konya’da gerçekleştirildi.
Kamu kurumlarına ve özel şirketlere, sektörün yenilikleri hakkında bilgi vermek ve teknik eğitimler gerçekleştirmek amacıyla düzenlenen Ağ Teknoloji Günleri’ne yoğun katılım gerçekleşti.

Ar-Ge’ye yatırım ön planda
Simet Teknoloji Satış Yöneticisi Ayla Sağlam, seminerle ilgili görüşlerini şöyle açıkladı:
“Simet olarak 2001 yılından itibaren ağ teknoloji eğitimleri düzenlemekteyiz. Bu yıl ilk olarak bölgesel çözüm ortaklarımız ile birlikte daha farklı bir etkinlik düzenleme kararı aldık. İlk seminerimizi uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, Katma Değerli Çözüm Ortağımız Konya-Armiya Bilgi Teknolojileri ile birlikte gerçekleştirdik. Seminere katılan kamu ve özel sektör BT yöneticileri sektöre sunmuş olduğumuz katma değerli ürün gruplarımıza ve teknolojilerimize büyük ilgi gösterdiler.”
Armiya Bilgi Teknolojileri-Konya  Genel Müdürü Mustafa Tuğ ise, “Armiya, BT’nin en yoğun şekilde gelişme gösterdiği bu zamanda, bilgi işlem ve Ar-Ge alanındaki yatırımı ön planda tutuyor. Şirket olarak; müşterilerimize profesyonel çözümleri uygun maliyetlerde sunmayı, bilgi birikimimizle teknolojik altyapılarının oluşturulmasında, işleyişinde her türlü desteği sağlamayı kendimize amaç edindik. Güncel yenilikleri her daim müşterilerimize ulaştırmak, yeniliklerin mevcut sisteme nasıl uyum sağlayacağı noktasında aydınlatmak ve gerekli desteği vermek, saygın müşteri kitlemizin bize karşı olan güvenini perçinleyip güler yüzünü kazanmamızı sağlıyor. Simet Teknoloji; ürün, bilgi ve yeni çözüm seçenekleri ile Armiya’ya her zaman sürdürüyor” açıklamasını yaptı.
ETİKETLER : Sayı:918