Sektörel 31 OCAK 2013 / 11:12

Simet'in Anadolu bayileri buluştu

Ağ ve İletişim sektöründe hizmet veren Simet Teknoloji’nin geleneksel olarak düzenlediği etkinliklerden biri olan DrayTek Teknoloji Kampı 2013, Kızılcahamam’da 24-25 Ocak tarihlerinde gerçekleştirildi.

Türkiye Bilişim Derneği, BT şirketleri temsilcileri, ara dağıtım yapan toptancı firmaların katılımlarıyla gerçekleştirilen kampın ilk günkü açılış konuşmalarında; TBD Başkanı Turhan Menteş, 1971 yılında kurulmuş olan TBD’nin Türkiye’nin en eski STK’sı olduğunu vurgulayarak Türkiye gündeminde olan her konunun en az 5 sene önce TBD tarafından söylendiğini, raporlandığını dile getirdi. Geleneksel sektörler dışında Türkiye’de sıçrama etkisi yaratacak tek sektörün ‘bilişim’ olduğunu dile getiren Menteş, standartların belirlenmesinin öneminin de altını çizdi. DrayTek Bölgesel Yöneticisi Ethan Tai de; DrayTek Türkiye organizasyonunun yüksek büyüme hızı ve oluşturduğu ekosistem etkisinin üzerinde durarak iş ortaklarına teşekkür etti ve sadece küçük ve orta ölçekli çözümler değil büyük ölçekli ağlar için de çözümleri olduğunu kaydetti. Tai, Draytek’in 2013 yılı çözümlerini de anlattı.

Simet Teknik Genel Müdür’ü Sinan Bedir, Satış Yöneticisi Ayla Sağlam, Teknik Servis Müdürü Ertan Erbek, İdari Genel Müdür Sibel Bedir, Satış Müdürü Metin Sancarbarlaz etkinlik boyunca Simet ve Draytek iş çözümleri hakkında bilgi verdiler.

İstanbul ve Ankara’nın yanı sıra; Karabük, Elazığ, Kayseri, Kırşehir, Malatya, Gaziantep, Konya, Denizli, Sivas gibi Anadolu’nun pek çok şehrinden katılan bayiler DrayTek Teknoloji Kampı’nda ürün tanıtımlarını dinlemekle beraber Simet çalışanlarına soru ve sorunlarını yöneltme şansı da yakaladılar. SEM Sanayi, Mega Bilgisayar, Cem-Cem Bilgisayar, Ferhat Güven, Tesan İletişim, Güneş Bilgisayar, Rafet S.Ayata, Net-SYS Bilişim, Kare Bilgisayar, Sebil Bilgisayar, Progres Bilgisayar, Biosis Bilgisayar, Armiya Bilgi Teknoloji, ITCS Bilgisayar, Arena Bilgisayar, KRK Bilgisayar, Kutup Elektronik, Ofis İletişim, DOSBİL Bilgisayar yetkilileri, Simet yöneticilerinden 2012 yılındaki başarılarından dolayı ödül plaketlerini aldılar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  
YORUMLAR
Sadi Durmuş 15 ŞUBAT 2013 / 15:26 0 0
Böyle firmaları desteklemek lazım

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics