Sektörel 31 MART 2014 / 08:17

Tarabya Oteli İK yönetim yazılımını seçti

Netsis’in İK çözümü NetİKS ile çalışanlarını daha iyi anlayabilen Tarabya Oteli; ücretsiz otopark, özel ücretli izin, evine en yakın noktaya servis, esnek çalışma, özel sigorta, içeriden terfi, sürekli eğitim ve kariyer planlama gibi ayrıcalıklar sunuyor.

Tarabya Oteli’nde kadrolu 400, organizasyonlar için dönemsel olarak görev alan 50 olmak üzere toplam 450 çalışan bulunuyor. 450 kişilik ekibin bordro, özlük hakları, kariyer planlama ve eğitim süreçleri NetİKS ile takip ediliyor. Tarabya Oteli’nin 5 kişiden oluşan İK, Kalite ve Eğitim Departmanı Yöneticisi Seda Ispartalıgil, günlük iş takibine ilişkin temel gereksinimlerin ötesinde İK stratejisinin geliştirilmesinde de Netsis’ten yararlandıklarını belirtti.
Her bir ölümün ayrı bir masraf merkezi olarak konumlandırıldığı Tarabya Oteli’nde personel atamalarının, eğitimlerini ve bilgilerinin kolay takip edilebilmesinin yanında istatistiksel olarak raporlanabilmesi de büyük önem taşıyor. Tarabya Oteli ayrıca en önemli sermayesi olarak gördüğü insan kaynaklarının gelişimini sürekli kılmayı hedefliyor. Ispartalıgil, Tarabya Oteli’ndeki NetİKS projesini farklılaştıran uygulamalardan birinin otelcilik sektörüne özgü bir ihtiyaç olan pazar günleri zorunlu mesailerin sisteme bütünleştirilmesinin sağlanması olduğuna da ayrıca dikkat çekti.
ETİKETLER : Sayı:965

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics