Sektörel 26 ARALIK 2012 / 17:17

Telaura,TM Forum'un başarı öyküleri listesine girdi

Etiya’nın TTNET’e uyarladığı Telaura çözümü, TMForum’un 16 başarı öyküsüne yer verdiği “TMForum Case Studies 2013 Yearbook”ta (TMForum Başarı Öyküleri 2013 El Kitabı) yer aldı.

Etiya’nın Telatura ile TTNET’e sunduğu çözümler doğrultusunda, şirketin yeni ürün çıkarmaya bağlı eğitim kaynaklı ve diğer maliyetlerinin yüzde 75 oranında azalması ve bu çözümlerle müşteri kaybının yüzde 18 düşmesi gibi olaylar Başarı Öyküleri 2013 El Kitabı’nda Telaura ile ilgili bahsedilen ayrıntılar arasında yer aldı.

Etiya İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Aslan Doğan, “ Telaura ile müşterilerinizi, son kullanıcılarınızı, çözüm ortaklarınızı ve bütün partilerinizin etkileşimlerini bir arada yönetebilirsiniz. Telaura,  inovatif CRM bileşenlerini içeren yeni nesil diye adlandırdığımız bir uygulama. Bir telekom operatörünün CRM, satış-sipariş yönetimi, ürün ve kampanya yönetimi gibi temel ihtiyaçlarını uçtan uca ve uluslararası standartları, teknolojideki ve yeni telekom iş modellerindeki eğilimleri esas alarak geliştirilmiş bir ürün” şeklinde konuştu.

TTNET Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı (CTO) Şahin Şen, TTNet olarak bu projeye başlarken hedefledikleri üç ana başlığı şu şekilde özetledi. “ İlk olarak, pazara yenilikçi ve müşteri ihtiyacına uygun teklifleri en kısa sürede sunabilmek ve rekabet avantajı sağlamaktı. İkinci olarak, TTNET ses,bilgi ve video (IPTV) gibi temel hizmetler sunan bir operatör. Dolayısıyla bu hizmetleri, tek bir pakette ve tek fatura mantığıyla sunarak hem operasyonel basitliği elde etmek hem de müşterimizin hayatını kolaylaştırmak istedik. Son olarak bütün satış kanallarımızda, müşterilemize aynı satış deneyimini yaşatabilmek için ürün ve hizmetlerimize bütün kanallardan erişilebilir, birleşik bir satış ve sipariş yönetimi sistemine sahip olmasını hedefledik “

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics