Sektörel 08 NİSAN 2013 / 15:25

Temassız ödeme her yerdeVeriFone’nun yeni piyasaya çıkardığı QX700 adlı ürünü,  otomatların yanı sıra otopark makineleri, yakıt pompaları ve bilet makineleri gibi tüm self servis ödemeleri için çok yönlü  temassız ödeme imkanı sunuyor.

VeriFone, tüketicilerin ihtiyacını karşılayan yeni bir NFC (yakın alan iletişimi)  ürününü Türkiye pazarına sundu.

adlı ürün,  tüm otomatlar ve kioskların entegrasyon gereksinimlerini karşılayacak şekilde özel olarak tasarlandı. Ürün, otomatlar, otopark makineleri ve bilet makinelerinden multimedya kiosklarına kadar her türlü kapalı ve açık alan makinesinde kullanılabilme özelliğine sahip.

PayPass, payWave gibi çeşitli ödeme sistemlerini de destekleyen QX700 ürününe, kart veya akıllı telefonlar yaklaştırılarak anında ödeme yapılabiliyor.

Güçlü 32-bit RISC işlemcisi ve gelişmiş yazılım mimarisi ile QX700;  toplu taşıma,  yüklemeli kart ve diğer katma değerli uygulamalar gibi her tür kartla son derece hızlı işlemler sağlıyor.

 

 
ETİKETLER : VeriFone Verifone QX700

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN