Sektörel 13 MAYIS 2012 / 14:51

Univera Mobil Teknolojileri Günü İstanbul’da gerçekleşti

Bu yıl 11.’si düzenlenen Univera Mobil Teknolojiler Günü, İstanbul Swiss Otel The Bosphorus’ta gerçekleşti. Gelenekselleşen etkinliğin bu yılki konuşmacıları arasında Efes Pilsen, Ülker, Samsung, Abdiibrahim gibi kendi sektörlerinde lider şirketler yer aldı. Organizasyonun sponsorları ve Univera çözüm ortakları Intermec ve Turkcell de sunumları ile Mobil Teknolojiler Günü’ne değer kattı.
Mobil Teknolojiler Günü’nde, Univera Genel Müdürü Cüneyt Ersin, “Her yıl düzenlediğimiz Mobil Teknolojiler Günü gurur kaynağımız oldu. Mobil teknolojilerle ilgilenen şirketleri bilgilendirmenin yanında, bilişim sektörünün de gelişmesini, mobil teknolojilerin daha bilinir hale gelmesini sağlıyoruz. Etkinlikte, Univera olarak bizim ve kullanıcı şirketlerimizin paylaşımları ile diğer şirketlerin mobil teknolojiler hakkında bilgi sahibi olması sağlanıyor ve bilişim sektörünün şirketlere nasıl kolaylıklar sağladığını paylaşıyoruz.” diyerek, organizasyonla ilgili memnuniyetini dile getirdi.
3 ayrı salonunda eş zamanlı olarak gerçekleşen organizasyonda Univera’nın mobil satış dağıtım çözümü EnRoute Panorama ve sahadan çevrimiçi veri toplama sistemi Quest Panorama ile ilgili başarı hikayeleri paylaşıldı. Özellikle FMCG dışında inşaat, ilaç, beyaz eşya ve bankacılık alanlarında çözümleriyle ses getiren Univera’nın bu alanlardaki başarıları direkt müşterileri tarafından katılımcılarla paylaşıldı. Samsung Digital Plaza Satış ve Sevkiyat süreçlerini EnRoute Panorama ile nasıl kontrol altına aldığını yansıtırken; ilaç sektöründen Abdi İbrahim, tabletler üzerinden sipariş toplama ve CRM projesini Quest Panorama ile nasıl yönettiklerini anlattılar. Univera çözüm ortakları Intermec, Obase ve Infotech’in kurduğu stantlarda katılımcılara ürünlerle ilgili bilgi verildi. Özellikle Univera’nın ürünlerini test edebilme olanağı bulan kullanıcılar, ürünleri deneyimleme şansını yakaladılar.
Organizasyonun destekçileri ve Univera çözüm ortakları Intermec ve Turkcell de Mobil Teknolojiler Günü için özel sunumlar yaptılar. Sadece bu organizasyon için gelen Intermec Ortadoğu, Afrika, Hindistan ve Türkiye Genel Müdürü Julian Sperring Toy; sunumlarında, teknolojinin sürekli gelişerek her geçen gün daha büyük kolaylıklar sağladığını ve bununla doğru orantılı olarak tüm sektörlerin bilişim ile gün geçtikçe daha yakın ilişkilerde bulunduğunu anlattı.
Turkcell Kurumsal Ürün ve Turkcell İş Ortaklığı Yöneticisi Ethem Eldem sıcak ve bilgilendirici sunumlarıyla gün sonunda dinleyicilerle mobil teknolojilerin önemini paylaştı.
ETİKETLER : Sayı:871

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics