Sektörel 18 MART 2013 / 08:15

VERTU TI Türkiye tanıtımı yapıldı

Lüks mobil telefon markası Vertu, Android’le çalışan yeni telefonu VERTU TI’yi piyasaya sundu. Vertu EMEA Bölgesi Genel Müdürü Gordon Watson ve Vertu Konsept Yaratım ve Tasarım Lideri Hutch Hutchison’un katıldığı tanıtım toplantısında konuşan Watson, Türkiye’de 2014 yılı ortasına kadar Nişantaşı, İstinyePark veya Zorlu Center gibi lokasyonlardan birinde Vertu mağazası açmak istedikleri bilgisini verdi.
Hafif titanyum kasaya sahip olan VERTU TI, 7.62 cm ile geniş safir kristal ekrana sahip ve bu da, ekranın çizilmelerden korunmasını sağlıyor. Android 4.0, Ice Cream Sandwich işletim sistemiyle çalışan VERTU TI, 1.7 GhZ işlemciyi barındırıyor. Diğer özellikler arasında otomatik odaklı ve ikiz LED flaşlı 8MP arka kamera, 1.3MP öne bakan Skype uyumlu kamera, 64GB iç bellek ve güvenli yakın alan iletişim teknolojisi var. Cihazda 11 x 15 mm dikdörtgen sürücüleri, frekans tepki ve seviyesini maksimuma çıkarmak için akustik olarak iskeletle bütünleşik.
ETİKETLER : Sayı:913

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN