Sektörel 09 MAYIS 2010 / 18:00

Vodafone, ‘İş Ortağı’ olacak

Vodafone kurumsal hizmet programı ‘İş Ortağım’ı düzenlediği basın toplantısı ile tanıttı. Vodafone’un kurumsal hizmet programında, avantajlı tarifeler, yurtiçi fiyatlarıyla uluslararası görüşmeler yapma olanağı, bütün veri ve ses iletişimini tek elden sağlayan çözümler, avantajlı cihaz kampanyaları ve kurumsal müşterilere özel müşteri danışmanı yer alıyor.
İstanbul Maslak’taki Vodafone Plaza’da yapılan toplantıda, Vodafone İş Ortağım Programı’nın küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlere sağlayacağı katkılar, üç farklı ofis ortamında uygulamalı olarak gösterildi.
Toplantıda konuşan Vodafone Kurumsal Pazarlama ve İş Geliştirme Bölüm Başkanı Kurtuluş Alıç, bu hizmet programıyla kurumlara ilk defa uluslararası konuşmalar yapılma olanağı verildiğini söyledi. İş Ortağım cep uygulamalarının web sitesinden bedava indirilebildiğini ifade eden Alıç, bu uygulamaların hizmet programı aboneleri için bedava olacağını belirtti.
Toplantıda Multi İnternet ve Multi Santral cihazları fark yaratacak ürünler olarak ön plana çıkarıldı. Multi İnternet cihazına 3G modem ve ADSL bağlantısı aynı anda yapılabiliyor. Herhangi birinde kesilme olduğunda diğeri ile devam edilebiliyor. Multi Santral cihazında ise sabit telefondan cep telefonları da aranabiliyor. Bu sayede telefon faturaları da düşüyor.
Anlatılan uygulamalardan araç takip sistemi, şirkete bağlı her aracın uydudan nerede olduğunun tespit edilmesini sağlıyor. Bir diğer dikkat çekici uygulama ise Cep Çevirmen. Bu uygulamayla Türkçe’den ya da Türkçe’ye 5 dilden anında tercüme yapılabiliyor. Toplantıda reklam filmlerinde gönüllü yer alan işletme sahiplerine Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, katkılarından dolayı plaket verdi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics