Sektörel 05 AĞUSTOS 2012 / 13:38

Yapısal kablolama şirketleri dernek çatısı altında birleşti

Yapısal kablolama şirketleri, “Bilişim Altyapı Sistemcileri Derneği” adıyla yeni bir yapılanma oluşturdu. Altyapı şirketlerinin yöneticilerinin biraraya gelerek oluşturduğu derneğin Yönetim Kurulu Başkanlığına Yalçın Coşkun getirildi.
Derneğin amacının bilişim sektöründe (bilgi ve iletişim teknolojileri, ağ teknolojileri, altyapı sistemleri, sektöre yönelik donanım ve yazılım üretimi, ses, veri, görüntü sistemleri)  şirketlerinin oluşturduğu iş kolunu temsil eden bir sektör derneği olarak faaliyet göstermek olduğunu belirten Coşkun, derneğin faaliyetleri hakkında da şu açıklamalarda bulundu: “BASİD, üye şirketlerimizin teknik, teknolojik, lojistik, satış, istihdam büyümesini ve kaynak paylaşımı için gerekli çalışmaları yaparak eğitim ve seminerler düzenleyecektir. Üyelerimizin faaliyet alanlarındaki doğru ve güncel bilgileri, web sayfamızdan rahatlıkla takip edilebilecektir. Derneğimiz, sosyal sorumluluk ve faaliyetlerini yerine getirebilmek için üyeler arasında bağ kurarak, iletişimi güçlendirecektir. Hizmet standartlarını belirleyerek gereken tüm hizmeti üyelerine güncel olarak sunacaktır.Derneğimiz, yurtiçi ve yurtdışı sektörle ilgili haberleri yakından takip ederek üyelerimize duyuracaktır.”
Derneğin üye kayıtlarına başladığını da belirten Coşkun,  www.basid.org adresli web sayfasından üyelik hakkında bilgi alabileceğini ve ön üye formu doldurularak başvuru yapabileceğini de dile getirdi.
ETİKETLER : Dosya Sayı:883

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics