Sektörel 06 ŞUBAT 2013 / 11:02

Yetkili teknoloji sağlayıcı Netaş

Netaş, görüntülü iletişim sistemlerinin kullanımının yaygınlaştırılması amacıyla oluşturulan “Cisco TelePresence Video Master Programı” kapsamında, Yetkili Teknoloji Sağlayıcı oldu. Program için gerekli tüm önkoşulları ve eğitim şartlarını yerine getiren Netaş böylelikle, Cisco Telepresence Immersive sistemlerini satma, uygulama ve destekleme yetkisine sahip oldu. Netaş CTO’su Necmi Ön, video konferans ve görüntülü iletişim sistemlerinin kullanımının yaygınlaştığı bir dönemde, Netaş’ın Cisco Telepresence sistemlerindeki uzmanlığının önemine işaret etti.

Cisco TelePresence Video Master Yetkili Teknoloji Sağlayıcı Programı, herkesin, herhangi bir yerden, Cisco TelePresence Video çözümlerini kullanarak yüz yüze görüşme imkanı bulacağı çok daha verimli yeni bir çalışma yöntemi sağlamaya odaklanıyor. Cisco TelePresence Video Master Programı ortağı olan bir şirket, Cisco’nun; tekli ve üçlü ekran TelePresence ünitesi, özel TelePresence sistemleri ve altyapı gibi çözümlerini kapsayan, video ürün portföyünün tamamının uygulanmasında, en üst seviyede bilgi ve beceriye sahip oluyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN