Sektörel 10 ŞUBAT 2014 / 08:17

ZyXEL Türkiye 2013’te yüzde 30 büyüdü

Kablolu ve kablosuz internet erişim çözümleriyle müşterilerine kapsamlı çözümler sunan ZyXEL Türkiye 2014 yılında iki kat büyümeyi hedefliyor.

Geçtiğimiz yıl yüzde 30 gibi bir büyüme rakamına ulaşan ZyXEL, akıllı ev/ofis ve KOBİ pazarına odaklanarak sunduğu ürün ve çözümlere danışmanlık hizmetlerini de ekleyerek iki kat büyümeyi amaçlıyor.
Ağ ürünleri alanında yeni eğilimleri sektörle tanıştırmak ve ihtiyaçları en iyi şekilde belirleyerek en kaliteli ürünü, en uygun değerde müşterilerine ulaştırmak için çalıştıklarını belirten ZyXEL Türkiye Genel Müdürü Vefa Tarhan, “Değişen iş ortamları, yeni iletişim aygıtları ve son kullanıcıların gittikçe yükselen beklentileri uzaktan erişim çözümlerine olan talebi artırdı. İşletmeler, verimliliğe, maliyet tasarrufuna ve rekabette bir adım önde olmaya odaklanmış durumdalar. Büyük veri, bulut bilişim, güvenlik ve mobilite kavramları ön plana çıkan konular arasında. Yeni eğilimlerin tamamını kapsayan ve bizi farklı kılan ürün çeşidine sahibiz. Yüksek performanslı ve güvenlikten ödün vermeyen çözümlerimiz, hizmet sürekliliğini garantiliyor” dedi.

2013 yılı başarılı geçti
2013’ün kendileri açısından başarılı bir yıl olduğunu vurgulayan Tarhan sözlerine şöyle devam etti:
“Türkiye ofisimiz 6. yılında da başarılı çizgisini sürdürmeye devam etti. ZyXEL olarak pazarın büyümesi için önemli katkıda bulunduk. 2013 yılında toplamda kurumsal, bireysel ve telekom ürünleri tarafında yeni çözümlerle beraber yüzde 30 büyüdük.”
ETİKETLER : Sayı:958

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics