Dosya Ses, Görüntü ve Konferans Sistemleri BT ile Dönüşü 11 AĞUSTOS 2017 / 05:40

​Teknoloji farkındalığı rekabet gücü kazandırıyor

Teknoloji her alanda hayatımıza girmeye devam ediyor. Ses, görüntü ve konferans sistemlerinde de IP iletişim ile artık tüm sistemler birbiri ile uyumlu şekilde çalışıyor hale gelmekte. Zorlu rekabet ortamının getirdiği ortam ile, firmalar ellerindeki tüm teknolojiyi tüketiciye sunmaya çalışıyor. Ses ve görüntü platformunda da müşterilerine daha ekonomik ve benzer teknolojileri sunan firmaların kazandığının altını çizen Bimel Ankara Satış Müdürü Cem Gürel, şu bilgileri verdi:
“Sektörümüzün bir gerçeği, tüm firmalar teknolojiye ayak uydurmak zorundadır. Geri kaldığınız zaman, bu mesafeyi kapatabilmek için çok fazla emek sarf etmeniz gerekiyor. Kullanıcılar her zaman son teknolojiyi görmek ve kullanmak istiyorlar. Firmaların bu gelişim konusunda farkındalık göstermesi, ileri vadede kendilerinin bu yarışta önde olmasını sağlıyor. Özellikle firmamızın sunduğu yeni teknolojiler ile son zamanlarda ses ve görüntü platformunda çok ciddi mesafe kat ettik. İleri vadede bu yarış içinde çok mücadeleci olup, kullanıcıları memnun etmeye devam edeceğiz.
Yenilenen teknolojiler kullanıcılar için öncelikle zaman tasarrufu ve kolay uygulamayı beraberinde getiriyor. IP iletişimin var olması ile artık tüm çözümler ağ sistemleri üzerinden başarılı bir şekilde karşı tarafa iletiliyor. Bu sistemin esnekliği sayesinde hemen hemen tüm yenilikler, uygulamalar bu altyapıya entegre edilebiliyor. Bu sayede müşteriler mevcut kullandıkları iskelet yapısı üzerine, yeni teknolojileri ekliyorlar. IP iletişim üzerinde olan sistemler, kullanıcı yatırımlarının uzun vadeli olarak korumasını sağlıyor. Çünkü bu altyapı zamanımızın popüler teknolojisi olduğu için, kolay kolay bu yapıdan vazgeçebileceğimizi düşünmüyoruz. Özellikle Aten marka ses ve görüntü çözümlerinde; müşterilerimizin isteklerine tavan kalite seviyesinde, taban fiyatlar ile çözümler sunuyoruz.”
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics