Dosya Ses ve Görüntü Sistemleri 2017 28 MAYIS 2017 / 06:26

​YENİ NESİL ESNEK ÇALIŞMA KOŞULLARI BEKLİYOR

Y kuşağı iş adamları, uzun seyahatler yaparken toplantılara katılmayı reddederek video konferans sistemlerini tercih ediyor. Böylelikle bir yandan teknolojik ilerlemelerin sağladığı avantajlardan yararlanırken, bir yandan da sosyal yaşamlarına daha fazla zaman ayırabiliyorlar. “Bircom’un Yealink video konferans çözümleri ile bilişim personeline ihtiyaç duymadan bu sistemi kullanmak mümkün olabiliyor” detayını paylaşan Bircom CEO’su Burçin Bircanoğlu, ekliyor: “Yealink video işbirliği çözümü sayesinde kullanıcılar, farklı özelliklere sahip cihazlarda bulunan web uygulamalarını uyumlu bir şekilde kullanabiliyor ve esnek bir çalışma ortamına kavuşuyor.”
 
KOBİ’lere destek
Günümüzde insanlar artık müzik dinlerken, film seyrederken ya da oyun oynarken ses kalitesini daha fazla önemsiyor. Kayıpsız sese sahip olmak isteyenler, bunun için alanlarında uzman markaların ürettiği ürünleri tercih ediyor. Bu tespitini, Burçin Bircanoğlu şöyle detaylandırıyor:
“Sunduğumuz çözümler, çağrı merkezi ve ofis kulaklarından IP telefonlar, VoIP iletişim ürünleri, video konferans ürünleri ve asansör iletişim çözümlerine kadar çok geniş bir yelpazeye yayılıyor. Güncel teknolojiler ile donatılan ürün ve çözümlerimiz, KOBİ’lerin iletişim giderlerini de azaltmaya yardımcı oluyor. KOBİ’ler, tüm iletişim ihtiyaçlarının tek bir kutu üzerinden karşılanmasını bekliyor. Biz de kendi geliştirdiğimiz Xpeech markalı ürünlerimiz ile etkin ve verimli bir ofis iletişimi için gerekli olan tüm çözümleri aynı markadan temin etme fırsatı sunuyoruz. KOBİ’ler, sunduğumuz ürünleri kullanarak kendi işlerine güvenle odaklanabiliyorlar.”
 
Hedef, yüzde 100 büyüme
Küresel kulaklık pazarı istikrarlı bir şekilde büyürken, Türkiye pazarı da her geçen gün gelişiyor. Sektörde aylık ortalama 100 bin kulaklık satışı gerçekleşiyor ve özellikle kablosuz kulaklık pazarı her yıl yüzde 100 büyüme gösteriyor. “Biz de Sennheiser Türkiye olarak 2017’de yüzde 100 büyümeyi hedefliyoruz” beklentisini dile getiren Burçin Bircanoğlu,.stratejilerini ise şöyle anlatıyor:
“Bu hedefe ulaşabilmemiz için tüketicilerle iletişim kurmamız, onların taleplerini anlayabilmemiz, ürünlerimizi onlara en iyi şekilde tanıtabilmemiz gerekiyor. Bu noktada Sennheiser Deneyim Merkezi’nin önemi ortaya çıkıyor. Şimdiye kadar deneyim merkezimizde binden fazla müzik ve ses tutkununu ağırlamış olsak da daha fazla kişiye ulaşmak istiyoruz.”
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics