Dosya Ses ve Görüntü Sistemleri 2017 28 MAYIS 2017 / 15:48

KABLOSUZ TEKNOLOJİLER ÖNE ÇIKACAK

Hem ses hem de görüntü sistemlerinde kurumsal şirketlerin kullanımı için üretilmiş profesyonel ürünler tercih ediliyor. Buradaki en önemli amaç; tercih edilen sistemlerin sürdürülebilirliği ve uzun süre amacına uygun şekilde kullanılabilmesi. “Bu doğrultuda en öne çıkan başlığı kullanım ömrü ve kolaylığı olarak özetleyebiliriz” yorumunu yapan iDisplay İş Geliştirme ve Proje Satış Yöneticisi Murat Yılmaz’ın da dikkat çektiği gibi, kullanıcıların ses ve görüntü sistemlerinden temel beklentisi; en kaliteli kullanım deneyimini en kolay şekilde sağlaması. “Bu konuyu biraz daha açacak olursak; kablosuz ve kullanımı kolay sistemler daha çok tercih edilmekte ve kullanıcı beklentisi de bu yönde artmakta” tespitini paylaşan Murat Yılmaz, özellikle çok kullanıcılı sistemlerde, tüm kullanıcıların aynı hızda ve aynı performansta bu sistemleri kullanmasının oldukça önem taşıdığının da altını çiziyor. Murat Yılmaz, bu başlıkta 2017 yılı beklentilerini ise şöyle anlatıyor:
“2017 yılını, ses ve görüntü sistemleri daha çok kablosuz teknolojilerin kullanıldığı ve kurumsal kullanıma uygun profesyonel ürünlerin daha fazla tercih edildiği bir dönem olarak görüyoruz. Özellikle çeşitli üreticilerin bu tercihler sonucunda bu tür ürünleri geliştirip, pazara sunması hem ürün çeşitliliği hem de farklı fonksiyonlara sahip ürünlerin bir arada kullanılabilmesi sağlayacak.”
 
 
 
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN