Sosyal Ağlar 21 MART 2018 / 13:49

​n11.com ve Biletall.com iş birliği seyahatte yeni dönem başlatıyor

E-ticaret platformu olan n11.com, Biletall.com ile uçak bileti satışına başladı. Online uçak bileti alımlarında zamandan tasarruf edilmesini öngören yeni hizmet, n11.com'dan yapılan alışverlerden kazanılan kuponları uçak bileti alımlarında kullanmanıza olanak sağlıyor.

n11.com, açıkpazar e-ticaretinde yeni bir yeniliğe imza atıyor. Online uçak bileti almak istiyorsanız farklı bir web sitesi yerine artık işlemlerinizi n11.com üzerinden kolayca halledebiliyorsunuz.

Biletall.com ile iş birliği yapan n11.com, tek tıkla bilet satın alma olanak sağlayan hizmet, n11.com üzerinden yapılan alışverişlerden kazanılan kuponları da uçak bileti alımlarında indirime çeviriyor. Seyahat ve alışveriş severleri bir araya getiren bu yeni özellik e-ticarete yeni hareketlilik katacağı öngörülüyor.

E-ticaret pazarı içinde önceki yıla göre 2016’da yüzde 13 oranında büyüyen, iş hacmi 10.1 milyar dolara ulaşan tatil ve seyahat kanalını genişletmek, dolayısıyla e-ticareti büyütme hedefiyle yola çıktıklarını belirten n11.com Satış Genel Müdür Yardımcısı Örpen Koçak, “Açıkpazar modelini takip eden platformlarda fiziki ürünler satılırken uçak bileti gibi hizmet sektörünün yapı taşını ve online pazarın en yüksek paydasına sahip olan ürün grupları turizm alanında profesyonelleşmiş web siteleri veya seyahat acenteleri üzerinden satılıyor. Artık n11.com kullanıcıları bilgisayar, cep telefonu, ayakkabı, tencere tava, köpek maması gibi ürünleri alırken, uçak bileti, eğlence bileti, otobüs bileti, otel rezervasyonu, yurtdışı turları gibi paketlerini de n11.com’dan alabilecek” dedi.

Perakende ve seyahat ürünlerinin n11.com’dan, tek bir platformdan kullanıcılara sunulacağını belirten Koçak, “Böylelikle n11.com’dan cep telefonu satın alırken bir yandan da hafta sonu seyahatini planlamak için başka bir web sitesine giriş yapmadan tek bir web sitesinden süreci tamamlayabiliyor, cep telefonu alışverişinden kazandığınız kuponu da uçak bileti satın alırken indirim olarak kullanabiliyorsunuz. Kısa süre içerisinde otobüs bileti satışı da gerçekleştireceğiz. Türkiye’nin en gelişmiş bilet satış platformu Biletall.com iş birliğiyle sunulan bu hizmet e-ticarete, dolayısıyla e-ticaretin içindeki online seyahat pastasına da yeni bir soluk getirecek” dedi.

Biletall.com CEO’su Yaşar Çelik, n11.com ile yapılan iş birliği hakkında “Ürün sepetimizde bulunan 200’den fazla havayolu biletini n11.com iş birliğiyle online alışveriş severlerin hizmetine sunmaya başladık. n11.com kullanıcılarının seyahatlerini planlamak için tek yapması gereken, n11.com Uçak Bileti ana sayfasından seyahat rotasını yazarak arama yapmak. Arama sonuçlarında bütün seferleri ve fiyatları görüp satın alabilecekler. Online tatil-seyahat kategorisine ivme kazandıracağına inanıyoruz” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics