Sosyal Ağlar 20 HAZİRAN 2014 / 11:30

Ankaralılar bulutta buluştu

Ankara SharePoint Buluşması dün  Bilkent Cyberpark'ta gerçekleştirildi. Ankara Share Point Kullanıcı Grubu ilk etkinliğini  Bilkent Cyberpark Dr. Fikret Yücel Konferans Salonu'nda gerçekleştirdi. Etkinliğin açılış konuşmasını Kerem Özen gerçekleştirdi. Atos'tan Mete Bulutay'ın aktardığı SharePoint ve bulut çözümlerini dinleyen katılımcılar  konusunda bilgilerini aktardı.

Etkinlikte; Azure, SharePoint Online, Office 365, PaaS, hibrid çözümler gibi konulara değinildi ve konular örnek demolar gösterildi. Her ay düzenli etkinlikler düzenleyerek başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’deki SharePoint kullanıcıları ile buluşmak amacıyla kurulan  grup etkinlikleriyle ilgili haberleri sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.

Katılımcılara çeşitli hediyeler verildi. O’Reilly tarafından 3 adet e-kitabın yanı sıra etkinliğin sponsorlarından Acceleratio “Documentation Toolkit for SharePoint” uygulamaları için bir lisans verdi. “Documentation Toolkit for SharePoint” Acceleration tarafından SharePoint yöneticilerinin işlerini kolaylaştırmak amacıyla geliştirilmiş bir uygulamadır. Şu anda dünyada binlerce kişi tarafından kullanılmakta olan uygulama SharePoint yöneticileri için vazgeçilmez uygulamalardan birisi olmuştur. Uygulama SharePoint dokümantasyonunun otomatik olarak üretilmesinin yanı sıra, farm karşılaştırılması, web uygulamaları ve izin raporlaması, değişikliklerin izlenmesi gibi özellikler de sunmaktadır.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics