Sosyal Ağlar 29 MART 2018 / 15:01

Google Play Filmler, kullanıcılara filmlerin yerini gösteriyor

Android platformunda yer alan Google Play Filmler uygulaması yeni gelen güncellemeyle birlikte kullanıcıların izlemek istedikleri film veya dizileri nerede bulabilceklerini gösteriyor.

Google'ın online video servisi olarak kullanıcılara hizmet sunan Google Play Filmler uygulaması, film ve dizileri satın alarak izleyebileceğiniz bir ortam. Fakat şirket, son güncellemesi ile birlikte bu kalıbın dışına çıkmak istiyor.

Son yayınlanan güncellemeyle birlikte, filmlerin nerede nasıl bulunduğu ve nasıl izleneceği uygulama üzerinden basit bir yöntemle anlatılıyor. En yeni yayınlara göz atabilmek ve izlemek için yeni içeriklere göz gezdirmek artık mümkün. Böylelikle Google, uygulamanın aktif kullanıcı sayısını da artırma hedegine ulaşacak. Google Play şu anda ABC, CBS, Fox Now, NBC, Hulu, HBO, HBO Go, Showtime, Amazon Prime Video, Disney Now, HGTV, BET Now ve Comedy Central gibi çeşitli platformları destekliyor.

Ayrıca uygulama, tür, çıkış yılı, derecelendirme vb. kıstaslar sunarak daha da özelleştirilmiş bir arama yapılmasına olanak sağlıyor. Bunların yanı sıra Google Play Filmler, kullanıcıların izlediklerine göre ne tür şeyleri sevip izlediğini baz alarak öneriler sunuyor. Yeni güncelleme ile uygulamada ''izleme listesi'' sekmesi yer aldı. Bu sekme daha sonra izlemek ve kaydetmek  isteyen kullanıcılara yardımcı oluyor. Eğer herhangi bir film veya diziyi bu yöntemle listeye eklerseniz, Google Play'den satın alma ve kiralama gibi seçenekler  fiyatlarıyla birlikte sunuluyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics