İnternet Sosyal Medya 17 ŞUBAT 2016 / 09:37

Eczacıbaşı - Lincoln Electric Askaynak, WhatsApp’ta

Eczacıbaşı - Lincoln Electric Askaynak, WhatsApp uygulaması üzerinden sunduğu hizmetlerle müşterilerinin şikâyet, soru, sipariş gibi anlık taleplerine cevap veriyor. Askaynak bayisi ve son kullanıcılar, sektörde bir ilk olan WhatsApp hizmeti kapsamında, (535) 945 11 84 numaralı telefondan taleplerini iletebiliyor.
Şirketin WhatsApp üzerinden sunduğu yeni hizmetle ilgili bilgi veren Eczacıbaşı - Lincoln Electric Askaynak Pazarlama Müdürü Uğur Bayram, “İş ortağımız bayilerimizle birlikte son kullanıcıların ihtiyaçlarına odaklanmak, memnuniyetlerini artırmak ve yanlarında olmak en önemli önceliğimiz. Bu sebeple WhatsApp üzerinden müşterilerimizle buluşuyoruz. Amacımız, mobil internet ve akıllı telefon kullanımının yaygınlaştığı günümüzde müşterilerimizin işlerine değer katmak, onlara her kanalda verdiğimiz desteği hissetmelerini sağlamak.” dedi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN