İnternet Sosyal Medya 11 TEMMUZ 2013 / 10:18

Hediyeler Sosyal TV'den

Televizyonda izlenen programlara check-in yaparak izleme durumunun paylaşılmasına imkan veren Sosyal TV uygulaması Tivilog’da hediye kataloğu dönemi başlıyor. İzlenen dizilere, filmlere, maçlara ve programlara check-in yaparak izleme durumunun paylaşılabildiği Sosyal TV uygulaması Tivilog’da hediye kataloğu sistemi başlıyor. TV izlerken hediye kazandıran Tivilog’a www.tivilog.com adresinden üye olup puan toplamak, puanları hediyeye dönüştürmek mümkün.

Tivilog kullanıcıları izledikleri yayınlara check-in yaparak ve Facebook arkadaşlarını Tivilog’da da takip ederek puanlar kazanabiliyor. Kazanılan puanlar ile hediye kataloğundan istenilen hediyeleri seçmek mümkün. Yeni hediyelerin eklendiği hediye kataloğundan bir kişi birden fazla hediye alma hakkına da sahip olacak.
ETİKETLER : Sosyal TV Tivilog
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN