İnternet Sosyal Medya 02 EKİM 2013 / 16:55

Hürriyet blogcuları gezdirdi

Hürriyet İnternet Grubu’nun Türkiye’nin en özgün içeriklerine sahip, en geniş blog ve web yayıncılık ağı Bumerang, bloggerları için bir ilki daha gerçekleştirdi.Daha önce bloggerlar için bir çok aktivite düzenleyen Bumerang ekibi bu etkinlikte de bloggerlara safari heyecanını yaşattı.

ICT Summit Now Bilişim Zirvesi'nde gerçekleştirilen medyada dijitalleşmek oturumunda, dijital medyanın yeni bir yapı ve ideoloji oluşturacağını ifade eden panelistler, gazetelerin içerik üretimi alanında binlerce blog yazarıyla etkileşim kurduğunu ve bu çalışmaların yazar-okur sınırlarını zorlayan üretkenlik ve yaratıcılıkla kendilerini beslediğini ifade ettiler. Bu vizyonla blog yazarlarının üretkenliğinin geliştirilmesi, uzun vadede dijital medyanın da gelişmesine yardımcı olacaktır.
Bodrumfirsati.com sitesinin sponsorluğunda gerçekleşen etkinlik Ege Bölgesi’ndeki bloggerların keyifli bir gün geçirmesini sağladı. Birbirinden güçlü yayıncılar Bumerang’ın düzenlediği safari turuyla doğa şartlarına karşı mücadele verirken aynı zamanda mola yerlerinde de Bumerang ekibinden, bloglarının daha ilgi çekici olması konusunda ipuçları aldılar. Koca sarnıç turu, Çamlık köyünde kahve molası, Güreş develeri eşliğinde kısa bir köy gezisi, Sazköy’de su kaplumbağalarıyla fotoğraf çekimi, Tepecik köyünde barbekü keyfi ve Off-road ile dolu dolu geçen gün sonunda tüm bloggerlar mutlu ayrıldı.
#BumerangDeneyimGunleri kapsamında Bumerang ekibi pek çok aktivite ile bloggerları bir araya getirmeye devam edecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics