İnternet Sosyal Medya 18 MART 2014 / 11:30

Kadınlar da internette aktif

Siberalem.com’un verileri, kadınların da ilişki ve arkadaşlık sitelerini erkekler kadar aktif kullanmaya başladıklarını gösterdi. Verilere göre, Siberalem.com’un 5 yıl önce aktif kadın üye oranı yüzde 25 seviyesindeyken, bugün bu oran yüzde 35’e yükseldi. Aynı şekilde, kadın üyelerin profillerine ekledikleri fotoğraf sayısında da artış var.

Kadınların ilişki ve arkadaşlık sitelerini erkekler kadar aktif kullanmadığı gerçeği değişmeye başladı. Siberalem.com’un verileri, kadınların internet üzerinden arkadaş aramada geçmişe göre daha aktif olduklarını ortaya koydu. Siberalem.com’un 5 yıl önce aktif kadın üye oranı yüzde 25 seviyesindeyken, bugün bu oran yüzde 35’e kadar yükseldi. Yine 5 yıl önce kadın üyelerin profillerine ekledikleri ortalama fotoğraf sayısı 2’yi aşmazken, günümüzde bu sayı 5’e yükselmiş durumda.

Siberalem.com’un oluşturduğu Türkiye’nin mutluluk hikayeleri koleksiyonuna kadın üyelerin de yoğun bir biçimde katkıda bulunmaları bu verileri doğruluyor. Yeni hikayelerle günden güne büyümeye devam eden koleksiyona katkıda bulunan tüm çiftler sürpriz hediyeler kazanıyor.

 
ETİKETLER : siberalem.com

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics