İnternet Sosyal Medya 06 MART 2013 / 10:50

Kadınlar Günü, sosyal medyada

Nexum kadınlara uygulanan şiddete, eşitsiz iş ve yaşam koşullarına dikkat çekmek amacıyla twitter için özel bir uygulama hazırladı.

#8martsonsuztweet hashtag’i ile atılan her tweet’in bir zincir gibi birbirine eklenerek büyüdüğü bu uygulamada, sosyal medya aracılığıyla kadın haklarının ve sorunlarının daha çok, daha yüksek sesle duyurulmasına destek olunması hedefleniyor.

Nexum yönetici ortağı Filiz Behrendt, bu uygulamayı sosyal medyanın gücünü sosyal yaraların kapanması için kullanma fikrinden hareketle geliştirdiklerini belirtti. http://www.nexumsocial.com/8martsonsuztweet/index.php adresinden tweet zincirini incelemek, #8martsonsuztweet hashtag’i ile bu sosyal kampanyaya destek vermek de mümkün.
ETİKETLER : Nexum

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN