İnternet Sosyal Medya 20 AĞUSTOS 2013 / 11:11

Parmaklarda buluşan tasarım

Nexum Creative, Casper için bir Facebook uygulaması geliştirdi. Yaratıcılığını kullanıp hem eğlenmek hem de ödül kazanmak isteyenler için geliştirilen uygulamaya kullanıcılar Facebook’ta yer alan Casper hesabı üzerinden ya da http://bit.ly/casperteknolojiyedokunanparmaklar adresinden katılıp yarışabiliyorlar. Katılımcılar yarışmaya 18 Eylül tarihine kadar tasarımları ile katılabilecekler.

Teknolojiye Dokunan Parmaklar uygulamasında kullanıcılar kendi seçtikleri parmak şekillerine göz, saç, aksesuar, arka plan ekleyip yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini kullanarak kendi parmak (adam) tasarımlarını ortaya çıkarabiliyorlar. Her kullanıcının üç farklı tasarım ile yarışmaya katılma hakkı bulunurken, bu üç tasarımdan sadece biri ile ödül alma şansına sahip olabilecek. Değerlendirme sonucu teknolojiye dokunan en güzel parmak tasarımını yaparak jüri tarafından seçilen ilk üç yarışmacı Casper tarafından ödüllendirilecek.

Yarışmanın birincisi Casper CBT Dokunmatik Ultrabook, ikincisi Casper CBA dizüstü bilgisayar ve Microsoft Touch Mouse ve üçüncüsü de Casper CGA dizüstü bilgisayar ve Microsoft Touch Mouse kazanma şansına sahip olacak.
ETİKETLER : Casper Nexum Creative

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics