İnternet Sosyal Medya 20 AĞUSTOS 2013 / 11:11

Parmaklarda buluşan tasarım

Nexum Creative, Casper için bir Facebook uygulaması geliştirdi. Yaratıcılığını kullanıp hem eğlenmek hem de ödül kazanmak isteyenler için geliştirilen uygulamaya kullanıcılar Facebook’ta yer alan Casper hesabı üzerinden ya da http://bit.ly/casperteknolojiyedokunanparmaklar adresinden katılıp yarışabiliyorlar. Katılımcılar yarışmaya 18 Eylül tarihine kadar tasarımları ile katılabilecekler.

Teknolojiye Dokunan Parmaklar uygulamasında kullanıcılar kendi seçtikleri parmak şekillerine göz, saç, aksesuar, arka plan ekleyip yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini kullanarak kendi parmak (adam) tasarımlarını ortaya çıkarabiliyorlar. Her kullanıcının üç farklı tasarım ile yarışmaya katılma hakkı bulunurken, bu üç tasarımdan sadece biri ile ödül alma şansına sahip olabilecek. Değerlendirme sonucu teknolojiye dokunan en güzel parmak tasarımını yaparak jüri tarafından seçilen ilk üç yarışmacı Casper tarafından ödüllendirilecek.

Yarışmanın birincisi Casper CBT Dokunmatik Ultrabook, ikincisi Casper CBA dizüstü bilgisayar ve Microsoft Touch Mouse ve üçüncüsü de Casper CGA dizüstü bilgisayar ve Microsoft Touch Mouse kazanma şansına sahip olacak.
ETİKETLER : Casper Nexum Creative
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN