İnternet Sosyal Medya 16 MAYIS 2013 / 10:30

Sosyal seyahat platformu "Tripin"

Brisa tarafından geliştirilen yeni sosyal seyahat platformu Tripin duyuruldu.

Tripin kullanıcıları, çevrimiçi bir seyahat ajandası olma özelliğini taşıyan uygulama ile yolculukları boyunca gezdikleri rotaları, aldıkları notları, çektikleri fotoğraf ve videoları kaydederek arkadaş ve takipçileriyle paylaşabiliyor. Tripin’in “Keşfet” özelliği sayesinde başkalarının maceralarına ortak olan kullanıcıların, takip ettikleri kişilerin ve arkadaşlarının gezdiği yerleri ve aynı rota üzerinde daha önce neler yapıldığını görebilmeleri de mümkün oluyor. Tripin uygulaması iPhone, iPad ve Android tabanlı akıllı telefonlar üzerinden kullanılabiliyor ve web sitesi aracılığı ile kullanıcılarının tüm rotalarına bilgisayarlarıyla da ulaşabilmesini sağlıyor.

Kasım 2012’de kullanıma sunulan Tripin’e geçen sürede 690 rota, 3650 fotoğraf ve 140 video yüklendi. Uygulamaya 2013 yılı başında İngilizce dil desteği de sunulmaya başlandı.
ETİKETLER : Brisa Tripin

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN