İnternet Sosyal Medya 18 EYLÜL 2013 / 14:35

Teknoloji zekâlarıyla hayatta kalacaklar

SOS Adası izleyicilerle yepyeni bir yoldan iletişim kurmak için, canlı çevrimiçi yayın akışı , sosyal medya ve hayatta kalma taktiklerini birleştiriyor. ‘SOS Adası: En Akıllı Hayatta Kalsın,’ yarışmacıları, adadaki hayatta kalma becerileri, oy toplamak için sosyal medyayı kullanma yetenekleri, ve Samsung cihazlarının işlevlerini artırmak için gösterdikleri teknoloji zekası üzerinden puan kazanacaklar.

Yarışma boyunca, izleyiciler, sosyal medyayı kullanarak favori yarışmacılarını izleyebilecek, onlarla iletişim kurabilecek ve onlar için oy kullanabilecekler. ‘SOS Adası’ YouTube ve Facebook’ta 30 Eylül’de Türkiye saatiyle 22:30’da başlangıcını yapıyor.

Samsung, 132 ülkeden gelen 11,500’ü aşkın video’yu değerlendirdikten sonra, tüm dünyadan 28 Eylül’de Puerto Rico için yola çıkacak 16 yarışmacıyı belirledi. Yarışmacılar arasında 'en büyük hayallerimden biri kendi adama sahip olmak' diyen 19 yaşındaki Mert Erdir’in de bulunuyor.  Yarışmacılar bir hafta boyunca hayatta kalma  uzmanı ve Kanadalı TV yıldızı Les Stroud’dan eğitim alacaklar. Finale kalan sekiz yarışmacı ıssız bir ada olan SOS Adası’na giderek hayatta kalmaya çalışacak.  Daha sonra Samsung GALAXY S4 zoom ve GALAXY NX kamerayı kullanarak bir dizi yarışmada karşı karşıya gelecekler. Şampiyon, 100 bin dolar değerinde, kendi özel adasında kendi deneyimini yaşama şansı tanıyan bir paketle ödüllendirilecek.

 

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics